• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

‘Mannen kiezen liever voor mooie dames zonder geld dan rijke met een minder goed uiterlijk’

P. Peterson door P. Peterson
22 augustus 2023 11:00
in Lifestyle
koppel relatie stel liefde 1

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Volgens de Nederlands-Italiaanse relatiekenner, die binnen het circuit bekendstaat als Casanova, blijkt financiële zekerheid bij vrouwen minder van belang voor mannen wanneer het aankomt op het kiezen van een partner.

In een gesprek met GFC Lifestyle gaf hij aan dat mannen over het algemeen de voorkeur geven aan schoonheid en loyaliteit boven rijkdom.

Dat staat volgens hem in schril contract met hoe vrouwen het kiezen van een partner benaderen.

“Ondanks de moderne tijden waarin vrouwen steeds vaker financieel onafhankelijk zijn en zelf hun boontjes doppen, geven zij nog altijd de voorkeur aan financiële zekerheid bij een partner,” zegt de relatiekenner uit Den Haag.

Deze observatie is gebaseerd op zijn jarenlange ervaring in de datingscene en talloze anekdotes uit zijn uitgebreide sociale kring.

Daarentegen vinden mannen een succesvolle carrière bij vrouwen niet per se aantrekkelijk.

“Het is absoluut niet verkeerd als vrouwen voor een carrière kiezen. Echter, mijn observaties laten zien dat het hebben van een succesvolle baan minimaal toevoegt aan hun datingleven qua succes,” voegt de Hagenaar toe.

Het is duidelijk dat, ondanks vooruitgang in gendergelijkheid, oude patronen en verwachtingen rond relaties nog steeds aanwezig zijn.

“Dit onderstreept de complexiteit van liefde en aantrekkingskracht in het moderne tijdperk,” aldus Casanova.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Paramaribo Suriname onafhankelijkheidsplein
Lifestyle

Geor Hering daagt Surinamers uit bewijs te leveren voor geesten in presidentieel paleis

man senior oud bejaard
Lifestyle

Hoge prijzen bejaardenhuizen zetten gezinnen onder druk

bouwvakker arbeider tegels timmerman wrokomang
Lifestyle

Arbeidsloon voor tegelzetten schiet omhoog door duurdere levenslasten

vrouw werken horeca restaurant bediende
Lifestyle

Consumenten willen taalregels voor horeca na klachten over nieuw restaurant

KPS kookteam
Lifestyle

Politie Suriname sleept tweede plaats binnen bij kookwedstrijd

bejaard ouderen senior man vrouw oud
Lifestyle

Discotheek voor bejaarden in Suriname moet liefde en contact stimuleren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws