• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man wordt wakker en vergeet de afgelopen 20 jaar, ook zijn vrouw en dochter

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 juli 2021 21:00 - Geüpdatet op 25 november 2021 12:15
in Lifestyle, Opmerkelijk
Man 37 wakes up and forgets the past 20 YEARS 634x430 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Een vader die wakker werd en dacht dat het de jaren negentig was, is 20 jaar aan herinneringen kwijt, waaronder dat van zijn huwelijk en dochter.

Daniel Porter, 36, uit Texas (VS) werd wakker naast zijn vrouw, Ruth, 37, zonder enig idee wie ze was of waar hij was.

Hij dacht dat het tijd was om zich klaar te maken voor school en had geen herinnering aan zijn vrouw of dochter Libby, 10.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Constant negatief of in angst denken is als gif voor je lichaam

Zijn vrouw Ruth moest Daniel ervan overtuigen dat hij niet was ontvoerd en dat zij zijn vrouw was met de hulp van zijn ouders, meldt Whats New 2day.

Daniel geloofde zijn ouders toen ze zeiden dat Ruth zijn vrouw was, maar had geen idee dat hij een dochter had en werd boos toen hij in de spiegel keek en vroeg waarom hij “oud en dik” was.

Het echtpaar kreeg te horen dat binnen 24 uur hij zich alles weer zou herinneren toen artsen hem vertelden dat hij Transient Global Amnesia had gehad, wat een plotselinge, tijdelijke onderbreking van het kortetermijngeheugen is.

Echter was het tegendeel het geval.

Foto: Mercery Press & Media

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

hiv aids
Lifestyle

Bezorgde burgers over hiv-besmettingen: “Stop met veroordelen, begin met begrijpen”

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

Vrouw dame verdriet huilen tranen verbazing
Lifestyle

Jonge vrouw koppelt vriendinnen aan rijke mannen en brengt hun relaties in gevaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws