• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man aangehouden na bedreiging zwager en zus met illegaal jachtgeweer

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 september 2026 08:55
in Suriname
Illegaal kaliber 12-jachtgeweer aangetroffen bij verdachte.

Illegaal kaliber 12-jachtgeweer aangetroffen bij verdachte.

De politie van Meerzorg heeft de 48-jarige verdachte K.R. op zijn woonadres aangehouden op verdenking van bedreiging en overtreding van de Vuurwapenwet.

De verdachte, die geen onbekende is van de justitie, werd opgespoord nadat tegen hem aangifte was gedaan.

Bedreiging tijdens familiebezoek

De zwager van K.R. deed op zondag 30 augustus aangifte tegen hem. Volgens de aangever zou de verdachte op die bewuste dag zijn zwager en zus, die op zijn woonadres aan de Weg naar Peperpot op familiebezoek waren, hebben bedreigd met een jachtgeweer.

Het wapen zou illegaal in het bezit zijn geweest van de verdachte. K.R. en zijn zwager zouden al langere tijd in onmin met elkaar leven.

Volgens de politie zou de verdachte er bezwaar tegen hebben dat zijn zwager op het adres komt waar hij samen met zijn moeder en andere familieleden woont.

Na de aangifte wist de verdachte enkele dagen uit handen van de politie te blijven.

Illegaal jachtgeweer aangetroffen

De politie slaagde er uiteindelijk in K.R. op 1 september op zijn woonadres aan te houden. Hij werd vervolgens overgebracht naar het politiebureau van Meerzorg voor voorgeleiding aan een hulpofficier van justitie.

Tijdens de aanhouding trof de politie bij hem een kaliber 12-jachtgeweer aan. Het wapen bleek illegaal in bezit te zijn en werd in beslag genomen.

Mis dit niet:

Buitenlandse Zaken en AdeKUS versterken samenwerking op onderwijs en kennisontwikkeling

Ruim veertig kinderen leren op interactieve wijze over milieu en zorgplicht

Verdachte ontkent betrokkenheid

Tijdens zijn voorgeleiding ontkende K.R. zich schuldig te hebben gemaakt aan enig strafbaar feit. Ook ontkende hij dat hij zijn zwager met het jachtgeweer had bedreigd.

Over het aangetroffen wapen verklaarde de verdachte dat hij het zou hebben gevonden in een afgebrand huis. De politie onderzoekt daarom ook de precieze herkomst van het vuurwapen.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is K.R. in het belang van het verdere onderzoek in verzekering gesteld.

Het onderzoek wordt voortgezet om onder meer duidelijkheid te verkrijgen over de bedreiging, de herkomst van het vuurwapen en de omstandigheden waaronder het wapen in het bezit van de verdachte is aangetroffen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Meer stages, onderzoek en trainingen door samenwerking BIBIS en AdeKUS
Suriname

Buitenlandse Zaken en AdeKUS versterken samenwerking op onderwijs en kennisontwikkeling

NMA brengt milieu-educatie naar jongeren uit Coronie
Suriname

Ruim veertig kinderen leren op interactieve wijze over milieu en zorgplicht

Surinaams paspoort
Suriname

VSN pleit voor brede nationaliteitsregeling voor Surinaamse diaspora

den haag nederland scheveningen strand
Lifestyle

Zomer lijkt voorbij in Nederland, Surinamer: ‘Ik ga alvast een reis naar de zon boeken’

Man in verzekering gesteld na vermeend geweld tegen echtgenote
Suriname

Man rijdt volgens echtgenote met hoge snelheid op haar af

ministerie financien onafhankelijkheidsplein paramaribo suriname
Suriname

Bureau Staatsschuld: China schold niet volledige Surinaamse schuld van USD 550 miljoen kwijt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws