• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Luxe diners in dure restaurants Suriname gefinancierd met euro’s uit Nederland om indruk te maken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 oktober 2024 22:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
Diner restaurant salade

Volgens lifestyledeskundige Patricia Wong is er in Suriname een opmerkelijke trend ontstaan waarbij personen exorbitante bedragen uitgeven aan restaurantbezoeken om indruk te maken op anderen.

Ze vertelt aan GFC Nieuws Lifestyle dat het gaat om mensen die bewust kiezen voor peperdure eetgelegenheden en duizenden Surinaamse dollars spenderen, enkel om dit vervolgens uitgebreid op sociale media te delen.

“Een ieder op de wereld moet weten dat ze in staat zijn geweest om naar zo’n chique en duur restaurant te gaan om er te eten. Het is één groot showfestijn, terwijl velen het zich eigenlijk niet kunnen permitteren.

Na zo’n bezoek teren ze vaak de rest van de maand op familieleden in Nederland die ze bedelen om financiële steun,” legt Wong uit.

De deskundige merkt op dat steeds meer mensen in Suriname elkaar nadoen in deze trend, waarbij het vooral de restauranthouders zijn die hiervan profiteren.

“Het doet me pijn om te zien dat familieleden in Nederland zich vaak krom werken om geld te sturen, terwijl dat geld in Suriname helemaal verkeerd wordt besteed.

In plaats van te investeren in de toekomst, wordt het gebruikt om te pronken en een schijn van luxe te creëren,” benadrukt ze.

Ze waarschuwt dat deze trend op lange termijn tot financiële problemen kan leiden en roept op tot meer verantwoordelijkheid en zelfreflectie.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

SZF 3
Gezondheid

SZF-directie ontkracht bericht over bemensing SZF-kantoor Coronie

KLM vliegtuig
Lifestyle

Owru Yari 2025: Vliegtickets en hotels in Paramaribo blijken enorm duur

suriname paramaribo kruispunt verkeer brommer stoplicht
Suriname

Bromfietsers die rijden zonder licht blijft schering en inslag

lgbt transgender
Lifestyle

Homo-genezingstherapie zou ook in Suriname verboden moeten worden

rookontwikkeling
Suriname

Bewoner La Vigilantia doet dringende oproep: Rookoverlast brengt mijn leven in gevaar

Met de naderende feestdagen verwacht Albina een aanzienlijke toename van bezoekers
Suriname

Albina scherpt veiligheidsmaatregelen aan voor drukke feestdagenperiode

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws