• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Lobby gestart voor uitbreiding visumbeleid Franse toeristen

Patty door Patty
4 mei 2024 15:00
in Suriname
reizen luchthaven

De Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) heeft een lobby gestart bij het ministerie van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking voor een uitgebreider visumbeleid voor Franse toeristen.

Het voorstel omvat een multi-entry visa voor een jaar of langer, met gratis toegang voor kinderen onder de 12 jaar.

Deze stap is in lijn met de ontwikkelingen in de toerisme-industrie wereldwijd en vereist nauwe samenwerking tussen verschillende ministeries, waaronder BIBIS, EZOTI, TCT, JUSPOL en Financiën.

Het doel is niet alleen het stimuleren van toerisme, maar ook het versterken van internationale relaties en handel.

De voorgestelde maatregelen bevorderen de aantrekkelijkheid van Suriname als toeristische bestemming en dragen bij aan economische groei en culturele uitwisseling tussen Suriname en Frankrijk.

De VSB kijkt uit naar een vruchtbare samenwerking om dit doel te bereiken en Suriname te positioneren als een toonaangevende toeristische bestemming in de regio.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

SER logo 400
Suriname

SER-functioneren lamgeslagen: oproep aan president Simons om direct te benoemen

Asantehene Otumfuo Osei Tutu II 2
Suriname

Asante-koninkrijk verwelkomt vorst na versterking banden met Suriname en Barbados

koning willem alexander
Nederland

Informele excuses verwacht tijdens bezoek Willem-Alexander aan Suriname

slm
Suriname

Suriname en St. Maarten verkennen nieuwe luchtverbindingen

sardien sardines
Gezondheid

Tijd dat Surinamers sardines niet langer zien als voedsel voor armen maar als een slimme en gezonde keuze

suriname ontwikkeling
Lifestyle

Gebrek aan leergierigheid remt ontwikkeling van Suriname, volgens Geor Hering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws