• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Lichamen Nederlandse Sanne en Hebe gevonden na dagenlange zoektocht

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
20 oktober 2022 01:00
in Nieuws
sanne

GFC NIEUWSREDACTIE- De Nederlandse politie heeft het onderzoek, waar de Kia Picanto is gevonden met de lichamen van vermoedelijk de vermiste Hebe (10) en haar begeleidster Sanne (26), nagenoeg afgerond.

De lichamen zijn geborgen, maar de identiteit van de slachtoffers moet nog formeel worden vastgesteld. Een politiewoordvoerder bevestigde aan RTL Nieuws dat het zeer waarschijnlijk om Hebe en Sanne gaat.

Het onderzoek richt zich nu op hoe de auto van de weg is geraakt. Daarbij wordt gekeken naar de schade aan het voertuig en worden eventuele sporen onderzocht. De politie zegt dat alle scenario’s mogelijk zijn.

Hebe en Sanne waren sinds maandagavond vermist. Hebe was aan het eind van de middag opgehaald door Sanne, maar kwamen nooit aan op de plaats van bestemming.

Toen Hebe maandagavond niet thuiskwam, werd er al snel groot alarm geslagen vanwege haar ernstige meervoudige beperkingen en grote zorgvraag. Sindsdien werd door politie, vrijwilligers en vrienden op meerdere plaatsen in en rond Waspik naar het duo gezocht. Na een tip werd onder meer in een kanaal gezocht, maar ze werden niet gevonden.

De politie zocht dinsdagavond ook al bij knooppunt Empel naar de toen nog vermiste Hebe en Sanne.

‘Relatief ver weg’ van deze plek werd gisteren opnieuw gezocht en zag uiteindelijk een politiehelikopter de zwarte Kia Picanto waarin de twee zaten.

Foto: Het Parool

ShareTweetSendSend

Meer berichten

covab verpleegsters zusters ziekenhuis
Suriname

Regering zet koers naar nieuwe loonstructuur voor zorgsector

boodschappen winkel supermarkt levensmiddelen kassa
Suriname

Surinamers voelen zich verdrongen door toestroom migranten: “Ik begrijp niemand aan de kassa”

Jairzinho en levenspartner
Sport

Levenspartner Jairzinho ‘Bigi Boy’ spreekt zich uit, maar geruchten blijven circuleren

rozenstruik opgepakt
Sport

Arrestatie in Florida brengt toekomst Jairzinho Rozenstruik in gevaar

lapwerkzaamheden van hogerhuysstraat
Suriname

Start werkzaamheden aan van ’t Hogerhuysstraat om weg begaanbaar te maken

Doorgaand verkeer afgesloten wegafsluiting
Suriname

Weg Reeberg–Intervast per direct gesloten voor zwaar verkeer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws