• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Leidster kindertehuis ingesloten voor mishandeling kinderen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 november 2022 18:46
in Nieuws
vrouw in gevangenis cel ontvoering ontvoerd

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van de afdeling Jeugdzaken in Suriname heeft op 24 november de 28-jarige verdachte S. op haar werklocatie opgespoord en aangehouden.

De wetsdienaren deden na telefonisch het bericht te hebben ontvangen dat er twee kinderen in het tehuis waren mishandeld en medische hulp nodig hadden, de locatie aan voor onderzoek.

In bedoeld tehuis werd bij aankomst van de politieambtenaren in eerste instantie alleen het kind aangetroffen van wie men vermoedt dat zij geld van de leidster S. heeft weggenomen. Dit kind gaf de politie te kennen dat er een ander kind in het tehuis was dat verwond was met een hete strijkijzer.

De leidster S. die eveneens in het tehuis werd aangetroffen, gaf de politie te kennen dat het kind met de brandverwonding op dat moment afwezig was, wat een grove leugen bleek te zijn. Het kind met de brandverwonding werd na een zoekactie door de wetsdienaren in het tehuis aangetroffen.

Zij hield de politie voor dat zij door de leidster S. met een hete strijkijzer is gebrand, omdat zij tijdens het strijken voor één van de andere leidsters een ander kind per ongeluk met een strijkijzer had gebrand. Dit kind heeft hierdoor 2e graadsbrandwonden opgelopen.

Bekijk ook:

Inwoners noorden Paramaribo halen opgelucht adem na afname zeer zware regenval

GBB opent dependance in Commewijne en reikt 159 grondbeschikkingen uit

Het ander kind dat vermoedelijk geld van de leidster S. had weggenomen, blijkt zowel door S. als haar
levenspartner te zijn mishandeld. Geen van de twee kinderen zijn na de mishandelingen voor medische hulp naar een arts gebracht.

De leidster S. werd direct in de kraag gevat en ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau. De verdachte is hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Straten lopen minder onder na afname van hevige regenbuien. Foto: Pixabay
Suriname

Inwoners noorden Paramaribo halen opgelucht adem na afname zeer zware regenval

159 burgers ontvangen grondbeschikking
Suriname

GBB opent dependance in Commewijne en reikt 159 grondbeschikkingen uit

Constructief overleg over investeringen in Surinaamse olie- en gassector.
Nieuws

Vicepresident Rusland en SBM Offshore bespreken ontwikkeling offshore-sector en lokale werkgelegenheid

Internationale steun moet renovatie van overheidssportcomplexen mogelijk maken
Suriname

JOS ontkracht geruchten over verkoop van Willebrod Axwijk Sportcentrum

Minister Brunings roept jongeren op te investeren in een duurzaam Suriname
Suriname

Milieuweek 2026 officieel van start in Coronie met focus op duurzaamheid en klimaatbewustzijn

Zorgen over contragewichten en verouderde constructie.
Suriname

DNA-lid Raghoenandan dringt aan op spoedonderzoek naar veiligheid Henarbrug

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws