• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Leiding Nationaal Leger noemt berichtgeving over voeding militairen misleidend

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
14 september 2022 13:30
in Nieuws
Bondsvoorzitter roept militairen op om voeding te deponeren bij ministerie 768x432 1

GFC NIEUWSREDACTIE- “Misleidend”. Zo typeert de leiding van het Nationaal Leger de kritiek die de afgelopen dagen via sociale media door de voorzitter van de Vereniging Rechtspositie Militairen (VRM) wordt geuit op de voeding die militairen krijgen tijdens werk.

“De berichtgeving is niet alleen misleidend, maar berust ook niet op waarheid. Het is stemmenmakerij om de publieke opinie te beïnvloeden en een negatief beeld te schetsen over het Surinaamse leger”, wordt benadrukt.

Het Nationaal Leger is zich terdege van bewust dat gezonde en gevarieerde maaltijden voor het militair personeel essentieel zijn. Vandaar dat de variatie van de maaltijden in de afgelopen periode is uitgebreid.

Voor dit jaar is er SRD 30 miljoen uitgetrokken voor aanbesteding van voeding en zijn er al reeds openbare aanbestedingen gehouden voor de levering van zowel houdbare als niet houdbare levensmiddelen.

Op 23 september is er wederom een openbare aanbesteding gepland voor de levering van niet houdbare levensmiddelen.

In de aanbestedingen zijn meerdere soorten voedingsmiddelen meegenomen. De leiding van het Nationaal Leger roept daarom eenieder op, waaronder ook leden van de VRM, om niet opruiend bezig te zijn, maar juist het pad van dialoog en overleg te kiezen om problemen van het leger op te lossen. Immers, dat beoogd inspraak en medezeggenschap, namelijk zaken identificeren, verifiëren, bespreekbaar maken en samen zoeken naar oplossingen.

Foto: Rodney Cairo, voorzitter van de Vereniging Rechtspositie Militairen in Suriname, had deze foto vorige week geplaatst op social media.Daarbij geeft hij aan dat zijn commando broerders aan het werk zijn en dat krijgen om te eten. Hij was zo ontstemd dat hij alle militairen heeft opgeroepen om hun ontvangen voeding te deponeren bij het ministerie van Defensie en de waarnemend bevelhebber.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

pres simons 2025 09 24 at 16 23 14 1024x676
Suriname

VHP-kiezers geven president Simons toch een voldoende voor haar optreden

Zwaailicht politie
Suriname

Twee voertuigen betrokken bij zware aanrijding op Weg naar West Suriname

secretariaat carische haven
Suriname

Suriname wordt regionale hub voor Caribische havens: PMAC vestigt hoofdkantoor in Paramaribo

MSDSUAID
Gezondheid

McDonald’s Suriname versterkt zorgsector met gerichte maatschappelijke bijdragen

senioren ouderen bejaarden
Suriname

VSB roept op tot integrale en rechtvaardige herziening pensioenstelsel

broodjesproject schoolvoeding
Suriname

Ernstige zorgen over kwaliteit en voedselveiligheid Schoolbrodenproject

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws