• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Komende maand overeenkomst afbouw school in Brokopondo

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 januari 2022 13:00
in Nieuws
onafgebouwde school

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (MinOWC) en de aannemer ondertekenen komende maand een overeenkomst met betrekking tot de afbouw van de VOJ-school Brownsweg, Suriname.

In 2014 werd een overeenkomst getekend voor het bouwen van een voj-school te Brownsweg. De werkzaamheden zijn geruime tijd gestaakt.

Een ondernemerscollectief van Brownsweg is bereid gevonden om het gebouw af te maken.

Afgelopen weekend heeft een delegatie onder leiding van de directeur Administratief en Technisch Beheer (ATB) van het ministerie, Natasia Bennanon, een bezoek gebracht aan het district.

Er heeft een oriëntatiegesprek plaatsgevonden, waarbij het lokaal gezag, het ondernemerscollectief Brownsweg, de aannemer en de vertegenwoordigers van het MinOWC aanwezig waren.

Voor de onderwijsdelegatie was het gesprek belangrijk om te vernemen onder welke voorwaarden de afbouw van de school zal plaatsvinden. Tijdens de bespreking is duidelijk naar voren gekomen dat er twee overeenkomsten samengesteld en gesloten moeten worden.

De eerste overeenkomst is tussen het MinOWC en de aannemer. Deze overeenkomst zal dan ook door het ministerie worden voorbereid. De planning is om die aan het begin van de komende maand te ondertekenen.

Voor de bekostiging van dit project is er ook een financieringsovereenkomst nodig. Die zal voorbereid en getekend worden tussen het collectief en de aannemer. Deze overeenkomst zal aan het begin van de volgende maand worden getekend.

Mis dit niet:

Gezamenlijke bankrekening met familie in Suriname kan onverwachte vragen opleveren

Liefdesconflict in Redi Doti escaleert: man aangehouden voor zware mishandeling

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

finabank
Lifestyle

Gezamenlijke bankrekening met familie in Suriname kan onverwachte vragen opleveren

Verdachte zou slachtoffer met gasbuks op het hoofd hebben geslagen.
Suriname

Liefdesconflict in Redi Doti escaleert: man aangehouden voor zware mishandeling

Illustratiefoto.
Suriname

Veertien pakketten vermoedelijke marihuana ontdekt bij controle Stolkertsijver

eten diner roti
Lifestyle

Warme roti en nasi bij Surinaamse winkeliers zijn niet automatisch veilig

SRD Surinaamse Dollar
Suriname

President Simons wil dat Surinaamse banken meer investeren in lokale bedrijven

Continuïteit van medische zorg voor militairen, gepensioneerden en overige rechthebbenden staat centraal.
Suriname

Defensie en SZF bereiken overeenstemming over nieuwe ziektekostenverzekering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws