• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Hugh Hefner’s ex-vriendin Holly Madison zegt dat slapen met Playboy-oprichter een ‘grof karwei’ was

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 augustus 2022 08:26
in Entertainment
hugh hefner holly madison sleeping with playboy founder gross chorejpg 1661345462184 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De ex-vriendin van Hugh Hefner, Holly Madison, beschreef het slapen met de overleden Playboy-oprichter onlangs als “grof” in een nieuwe podcast naast haar mede-ex-playmate Bridget Marquardt.

In de eerste aflevering van hun nieuwe podcast, Girls Next Level, deelden zowel Madison als Marquardt hun ervaringen met het slapen met Hefner – waarbij Madison de ervaring niet alleen als “grof” beschreef, maar ook zei dat het voelde als een “karwei” dat gedaan moest worden.

“Geen van de vrouwen was erin geïnteresseerd”, zei Madison, nu 42 jaar oud en die Hefner van 2001 tot 2008 datete, in de eerste aflevering van de podcast die maandag in première ging.

“We zagen het als een klusje dat we moesten doen, anders werden we het huis uit geschopt”, legde ze uit. “En iedereen wilde het gewoon zo snel mogelijk voorbij laten gaan.”

Nog verrassender is het feit dat Hefner volgens Madison ‘stil zou blijven tijdens de seks’ en ‘niet zou bewegen’ als een ‘bult op de boomstam in het midden van het bed’.

Marquardt, nu 48 jaar oud en die van 2002 tot 2009 met Hefner uitging, vertelde ook over haar ervaringen met het daten en slapen met de overleden Playboy-oprichter, jaren voordat hij in september 2017 overleed, meldt Radar.

Foto: MEGA

ShareTweetSendSend

Meer berichten

AmbeDaMi
Entertainment

Muziektheatervoorstelling ‘Manenge’ brengt traditie en moderne mannelijkheid samen in Suriname

Bienvenue à Marly Gomont
Entertainment

Cinémarathon Francophone brengt drie dagen Franse films en cultuur naar Paramaribo

top 3 miss india
Entertainment

Elegantie, cultuur en empowerment centraal bij Grand Finale Miss India Suriname 2026

roue verveer
Entertainment

‘Donor van Ons’ krijgt steun van Roue Verveer

concert
Entertainment

Conservatorium Suriname presenteert interculturele avond met traditionele Noord-Indiase raga en westerse pianoklank

Collectief pers foto
Entertainment

Drie gevestigde Surinaamse artiesten bundelen krachten in het collectief OUD10THIEK

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws