• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Het geheim van een Surinaamse ondernemer: miljoenen verdienen met werk dat je niet leuk vindt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 september 2024 05:06
in Lifestyle
man hindoe

Een Surinaamse ondernemer beweert miljonair te zijn geworden door juist te doen waar hij een hekel aan had. In zijn beginjaren vond hij ondernemen saai en tijdrovend, en hij had liever iets gedaan wat hij leuk vond.

Toch heeft hij zich door die weerzin heen geworsteld en het succes gevonden dat hij nu geniet.

“Ik wilde vroeger altijd mijn geld verdienen in de sportwereld, maar de waarheid is dat daar niet mijn talenten liggen. Ik werd er juist minder succesvol door,” vertelt hij.

Ondanks zijn afkeer van het ondernemerschap, ontdekte hij al vroeg dat zijn talenten juist in de zakenwereld lagen.

Inmiddels deelt de vijftiger die al decennia in Nederland woont zijn levenslessen anoniem via GFC Nieuws Lifestyle, met respect voor zijn privacy.

Bekijk ook:

‘Suriname en Nederland mag je niet met elkaar vergelijken’

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Volgens de ondernemer is doen waar je goed in bent veel belangrijker dan alleen je passie volgen.

“Ontdek je talenten en ga daar honderd procent voor,” zegt hij. Hij wijst erop dat volledig afhankelijk zijn van passie vaak niet genoeg is om succesvol te zijn.

Hij noemt de Amerikaanse ondernemer Brian Chesky als voorbeeld. Chesky, ooit een mislukte kunstenaar, is nu de oprichter van Airbnb, een miljardenbedrijf.

Ook verwijst hij naar een gesprek tussen de Britse influencer Chris Williamson en de Indiaas-Amerikaanse ondernemer en investeerder Naval Ravikant.

Volgens Williamson is het essentieel om je vaardigheden af te stemmen op de vraag in de markt.

Ravikant vindt echter dat je iets moet doen waar je zowel talent voor hebt als van geniet, maar dat ook door de wereld wordt gewaardeerd en beloond.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

schaafijs paramaribo suriname
Lifestyle

‘Suriname en Nederland mag je niet met elkaar vergelijken’

vliegtuig reizen
Lifestyle

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws