• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dronken minderjarige rijdt auto in goot

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 augustus 2025 15:45
in Suriname
Zwaailicht politie

Alcohol, haast en rijden zonder rijbewijs leiden tot ernstige ongevallen.

Een rit van een 16-jarige jongen eindigde zaterdagmiddag 9 augustus in de goot aan de Monplaisirweg.

Rond 17.00 uur kreeg de politie melding van het incident.

Medewerkers van Unit Verkeer Midden troffen ter plaatse een zwaar gehavende vuilnisbak en een auto half onder water in de goot, maar de jonge bestuurder bleef ongedeerd.

Volgens zijn verklaring reed hij vanuit de Indira Gandhiweg richting de Pandit Paltan Tewarieweg toen hij ter hoogte van huisnummer 23 de controle over het stuur verloor. Eerst raakte hij een vuilnisbak, waarna het voertuig in de goot belandde.

De politie constateerde dat de jongen vermoedelijk niet over een geldig Surinaams rijbewijs beschikte, gezien zijn leeftijd.

Tot overmaat van ramp bleek hij onder invloed van alcohol te verkeren. Een bloedalcoholtest werd afgenomen, waarna hij werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.

Na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie werd de tiener heengezonden in afwachting van zijn voorgeleiding.

Het voertuig werd uit de goot verwijderd, en het onderzoek naar de toedracht loopt nog.

Het incident roept opnieuw vragen op over verkeersveiligheid en toezicht op minderjarige bestuurders. Vooral het rijden onder invloed op zo’n jonge leeftijd baart zorgen.

“Dit soort gevallen toont aan dat niet alleen jongeren, maar ook ouders en verzorgers hun verantwoordelijkheid moeten nemen,” zegt een buurtbewoner die het ongeluk zag gebeuren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

olielekkage
Suriname

Olielekkage nabij Accaribo onder controle

monorath gepensioneerden gehuldigd
Suriname

Meer dan 40 gepensioneerden geëerd bij feestelijke jaarafsluiting Justitie en Politie

Zwaailicht politie
Suriname

Verkeersongevallen nemen zorgwekkend toe richting jaareinde

ingrid karta bink
Suriname

Commissie bereidt hoorzittingen Wet Ontneming Wederrechtelijk Verkregen Voordeel zorgvuldig voor

suriname 2025
Suriname

Wat vinden Surinamers van het jaar 2025?

mandir arya diwaker hindoe tempel
Lifestyle

Geor Hering: Tegenstellingen tussen Creolen en Hindostanen mogen niet worden aangewakkerd

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws