• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De pijn die Santokhi heeft veroorzaakt zal niet makkelijk vergeten en vergeven worden

Patricia Wong door Patricia Wong
29 oktober 2024 20:00
in Column
familie vrouw kind verdriet depressief stress gezin kind

De woede richting president Chan Santokhi is onmiskenbaar en voelbaar, zeker op sociale media waar genadeloze kritiek over hem heen stroomt.

Veel mensen in Suriname voelen zich verraden door de man die ooit hoop gaf op verandering. Santokhi zou de koers wijzigen, de corruptie aanpakken en de economie weer op de rit krijgen.

Maar in plaats van verlichting, ervaren velen een steeds zwaardere last in hun portemonnee. Het is dan ook niet verwonderlijk dat zoveel Surinamers een diepe hekel aan hem hebben gekregen.

Waarom die woede? Het draait om geld, of liever gezegd, het gebrek eraan. Steeds hogere belastingen, stijgende kosten voor basisvoorzieningen en een dalende koopkracht hebben veel Surinamers tot het uiterste gedreven.

Voor een groot deel van de samenleving betekent dit dag in dag uit strijd om rond te komen, met amper ruimte voor onverwachte uitgaven of wat luxe. Terwijl de regeringsleiders hun ambities verkondigen, worstelen de mensen om te overleven.

Als je al moeite hebt om je gezin te onderhouden, voelt elke extra financiële druk als een mokerslag. Het is alsof de regering, die zou moeten zorgen voor stabiliteit en welzijn, juist degene is die de schroeven aandraait.

Dit versterkt de kloof tussen de leiders en de burgers die steeds minder vertrouwen hebben in hun eigen toekomst. Santokhi’s beleid raakt hen in hun kern – hun financiële zekerheid en waardigheid – en die pijn vergeten ze niet zomaar.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

dame vrouw groeten
Column

Waarom dat tiende punt meer betekent dan we vaak denken

vlag nederlands
Column

Suriname doet er verstandig aan om machtig Nederland als goede vriend te houden

man telefoon bellen smartphone
Column

Surinamers leven al jaren digitaal in het Engels

SRD Surinaamse Dollar
Column

Hoe de Surinaamse middenklasse in 6 jaar tijd is verdwenen

Koning Willem Alexander en koningin Máxima
Column

Arrogante politici en elitaire Surinamers kunnen veel leren van de eenvoud van Nederlandse koningspaar

sonny khoeblal
Column

Koningin Juliana’s historisch bezoek aan Apoera, een persoonlijke terugblik

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws