• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

De NPS moet zichzelf opheffen, zegt analist Mahawat Khan

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 February 2025 20:00
in Suriname
15-ZEKER-FRONT-NPS-leider-1

De Nederlands-Surinaamse politiek analist Hikmat Mahawat Khan laat er geen twijfel over bestaan: de Nationale Partij Suriname (NPS) heeft geen toekomst meer en kan zichzelf beter opheffen.

In een scherpe analyse tegenover GFC Nieuws stelt hij dat de partij van Gregory Rusland niets meer te bieden heeft.

“Opdoeken, de partij heeft niets te bieden. Arrogantie en brutaliteit troef bij de voorzitter van deze partij,” aldus Mahawat Khan.

Hij is al langer fel tegen de NPS en verwijt de partij een ersntig gebrek aan visie en verantwoordelijkheid.

Volgens hem heeft de NPS Suriname drie keer in de steek gelaten: door het land onvoorbereid naar onafhankelijkheid te leiden, enorme investeringen in West-Suriname te verspillen en vijftien jaar lang zonder richting te regeren.

“De NPS begrijpt zelf niet welke ellende zij heeft veroorzaakt,” liet hij eerder optekenen.

Ook partijleider Gregory Rusland krijgt harde kritiek. Mahawat Khan beschuldigt hem van arrogantie en onverschilligheid.

“Rusland denkt dat problemen verdwijnen als hij ze weg giechelt of arrogant wegwuift.” Volgens hem leeft de partij in een illusie en biedt ze geen concrete oplossingen voor de toekomst.

“De Surinaamse bevolking moet de NPS een knalrode kaart geven, want deze partij heeft geen bestaansrecht meer”, liet hij eerder in een ingezonden stuk weten.

ShareTweetSend

Meer berichten

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

NDP-fractieleider Parmessar waarschuwt: geen illusies over rijkdom in 2028

vrouw dumpt goederen
Suriname

Politie Houttuin op zoek naar man en vrouw die goederen hebben gedumpt

Zwaailicht politie
Suriname

Bestuurster meldt zich maanden na zware aanrijding Martin Luther Kingweg alsnog bij politie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws