• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Commerciële sekswerkers kort na beroving vrouwelijke stagiaires aangehouden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 oktober 2024 08:32
in Suriname
handboeien arrest aangehouden gevangenis politie handen

R.P. (19) en A.E. (30), die beiden woonachtig zijn in de omgeving van de Van Sommelsdijckstraat, zijn op zondag 20 oktober door leden van het Quick Response Team (QRT) voor diefstal middels geweldpleging opgespoord en aangehouden.

Het tweetal wordt ervan verdacht de twee stagiaires R.S. (30) en B.E. (18) die naar huis liepen, in de Julianastraat te hebben overvallen. Daarbij ging één der verdachten op de stagiaire R.S. af en trok gelijk aan haar tas.

Aangezien de vrouw tegenstribbelde, is het hem niet gelukt om de tas weg te rukken.

De andere verdachte zag wel kans om met de tas van de stagiaire B.E. met belangrijke persoonlijke spullen, medicijnen en een onbekend geldbedrag in SRD er vandoor te gaan in de richting van de Van Sommelsdijckstraat.

De vrouwen liepen door naar hun woonadres en schakelde de benadeelde B.E. direct de politie in.

De wetsdienaren stelden direct een onderzoek in en op aanwijzing van het slachtoffer R.E. werden de verdachten in de omgeving van de Van Roseveltkade gesignaleerd en door de politie in de kraag gevat.

De buit werd aangetroffen en in beslag genomen, waarna het tweetal ter voorgeleiding werd overgebracht naar het voornoemde politiebureau.

R.P. en A.E. zijn na afstemming met het Openbaar Ministerie door de politie in verzekering gesteld

Mis dit niet:

Reizigers krijgen verkeerd advies van Surinaamse taxichauffeur

Surinam Airways hervat geannuleerde vlucht naar Nederland volgens aangepast vluchtschema

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

'Gordels achterin overbodig', gaf de Surinaamse chauffeur te kennen. Foto verkeer Paramaribo ter illustratie.
Lifestyle

Reizigers krijgen verkeerd advies van Surinaamse taxichauffeur

Technische storing leidde tot annulering van vlucht.
Suriname

Surinam Airways hervat geannuleerde vlucht naar Nederland volgens aangepast vluchtschema

Veel Surinamers richten zich op de visumaanvraag zelf, maar ook de persoon in Nederland die garant staat moet aan strenge financiële voorwaarden voldoen. Foto: KLM-kist op Schiphol
Lifestyle

‘Zonder vermogende garantsteller maken Surinamers minder kans op een Nederlands visum’

Ernstig verkeersongeval eist opnieuw een mensenleven.
Suriname

Bromfietser komt om het leven na aanrijding tegen EBS-mast op weg naar Reeberg

Illustratiefoto.
Suriname

Man ingesloten na vernieling in woning partner en vermeende dierenmishandeling

De presidentiële werkgroep Heritage Month presenteert het programma voor de eerste erfgoedmaand van Suriname in augustus 2026. Foto: CDS
Suriname

Eerste Heritage Month Suriname moet geschiedenis en verbondenheid versterken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws