• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bewoners Altona 2 met spoed ontruimd door politie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 september 2025 11:14
in Suriname
Zwaailicht politie

Illustratiefoto

In opdracht van de deurwaarder is de politie vandaag gestart met de ontruiming van bewoners in Altona 2, beter bekend als het Poenai-project.

De actie roept herinneringen op aan de recente ontruimingen in Helena Christina, waar bewoners eveneens hun woningen moesten verlaten.

Ook in Vredenburg serie B kampen bewoners met soortgelijke problemen. Gezinnen die al jaren wachten op een definitieve oplossing, zien zich nu plotseling geconfronteerd met uitzetting zonder dat er duidelijke communicatie of alternatieve huisvesting is geboden.

De bewoners van Altona en Helena Christina hebben op 5 augustus een brief gericht aan president Jennifer Geerlings-Simons, waarin zij hun zorgen en bezwaren hebben uiteengezet.

Tot hun teleurstelling is er tot op heden geen reactie gekomen. Volgens hen is de brief persoonlijk afgegeven bij het kabinet van de president.

Daarnaast geven de bewoners aan dat zij via berichtenapps meerdere ministers en DNA-leden hebben benaderd, maar ook daarop geen antwoord hebben ontvangen.

Zij voelen zich in de steek gelaten en roepen de overheid op om alsnog met hen in dialoog te treden, voordat meer gezinnen op straat belanden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

koffie cafe bar restaurant thee
Lifestyle

Koffiedranken winnen snel terrein in Paramaribo ondanks hoge prijzen

vrouw oud bejaard senior hindoe eenzaam
Lifestyle

Suriname ziet nu ook groeiende eenzaamheid onder ouderen zoals in Nederland

Asfalt
Suriname

SRD 125 miljoen voor aanpak slechte wegen in Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435293
Suriname

KPS en Chinese ambassade zetten in op intensievere samenwerking

sociale media whatsapp
Suriname

Oproep voor gezamenlijke banking-app in Suriname

IMF EFF 117 billion tranche smk mojo 222 sk
Suriname

Surinaamse delegatie naar jaarlijkse voorjaarsvergadering IMF

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws