• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Benoeming Reshma Mangre overschaduwd door 10-jarig wurgcontract en chantage

GFC Nieuws Opinie door GFC Nieuws Opinie
13 December 2024 15:00
in Opinie
Reshma Mangre 2020   1 cropped

Volgens een klokkenluider dicht bij de top van de VHP, is er grote onvrede binnen de partij over de benoeming van Reshma Mangre tot Onderdirekteur bij Staatsbedrijf N.V.Havenbeheer.

Na een bliksemsnelle carrière bij de partij, wordt deze voormalige schooljuffrouw nu plotseling gebombardeerd tot Onderdirecteur van een belangerijke Staatsbedrijf in een zeer gecompliceerde sector.

Een schandvlek op de reputatie van de VHP

De mogelijke mislukking van Mangre in deze functie zal wederom een smet werpen op de reputatie van de VHP, die beweert over geschikte kaders te beschikken.

De ware reden achter deze benoeming? Volgens de informant zou Mangre president Santokhi hebben gechanteerd met haar vertrek uit de partij. Na een hoogoplopend gesprek zou ze deze positie hebben afgedwongen, na haar eerdere mislukte poging om in de RVC van SLM te komen.

Wurgcontract van 10 jaar

Mangre krijgt een zwaar 10-jarig contract, met de uitdrukkelijke voorwaarde dat al haar jaren in het onderwijs meetellen voor haar pensioen, wat neerkomt op een riante $4.000 per maand.

Dit chantagegedrag is volgens de klokkenluider niet nieuw voor dit DNA-lid, en de NDP zou al langer geprobeerd hebben haar aan hun kant te krijgen vanwege haar positie bij de BVL.

Kiezersverraad en politieke ramp

De benoeming van Mangre, die nu bereid is kiezersverraad te plegen door voor haar eigen belang te kiezen en haar DNA-functie op te geven, zal volgens de klokkenluider een averechts effect hebben op de partij bij de komende verkiezingen.

Dit soort politieke benoemingen toont wederom aan hoe diepgeworteld het nepotisme en de corruptie zijn binnen de oude Surinaamse politieke partijen.

S. Raghunath

ShareTweetSend

Meer berichten

sergio akiemboto
Opinie

Chief of staff of chief of chaos?

ndp simons jennifer
Opinie

De NDP en haar oorsprong: Meester geschiedvervalsing of grote held van Suriname?

Lastercampagne sociale media sociale media kwaadwilligen
Opinie

Social media verdringt de traditionele media: een zegen of een gevaar?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws