• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Adhin: Laat je niet misleiden, stem bewust!

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
14 januari 2025 12:07
in Suriname
ashwin adhin

Tijdens een recente toespraak heeft NDP-parlementariër en voormalig vicepresident Ashwin Adhin scherpe kritiek geleverd op het financieel beleid van de huidige regering.

Adhin, die in 2021 al waarschuwde voor mogelijke misstanden, heeft enkele van zijn voorspellingen bevestigd zien worden.

“In 2021 had ik voorspeld wat deze regering zou doen: geld wegsluizen,” verklaarde Adhin.

Hij benadrukte dat Staatsolie-gelden niet bij de Centrale Bank terechtkomen en verwees naar “Surfin-achtige verschijnselen” die erop gericht zijn staatsgelden buiten de Centrale Bank om te leiden.

Volgens hem heeft de regering de afgelopen vier jaar gedaan alsof er geen geld is, terwijl het in werkelijkheid wordt weggeleid.

Bekijk ook:

Bromfietser overleden bij aanrijding aan Welgedacht C-weg

DNA-lid Raghoenandan luidt noodklok over stijgende productiekosten voor boeren

Adhin wees verder op de strategie van de regering om het weggesluisde geld op te potten, wat volgens hem de deur openzet voor corruptie en verduistering. “Dat opgepotte geld wordt aan familie en vrienden besteed,” aldus Adhin.

Hij waarschuwde dat dit patroon aan het einde van een verkiezingsjaar leidt tot plotselinge investeringen in publieke werken, bedoeld om steun van ondernemers te krijgen voor politieke campagnes.

“Sponsoring van diezelfde ondernemers krijgen voor hun partij politieke campagne, en daarmee het volk paaien en proberen om te kopen,” voegde hij toe.

Adhin benadrukte het belang van nationale eenheid en betoogde dat de NDP de partij is die deze eenheid kan herstellen.

“De eenheid moet terugkomen in het land. De NDP kan die eenheid terugbrengen met een team van de verschillende leiders die naar voren worden geschoven, en zo ons gezamenlijk uit deze situatie redden,” stelde hij.

Adhin riep de Surinaamse bevolking op om niet misleid te worden en bewust te stemmen bij de komende verkiezingen: “Surinamers, laat je niet misleiden de komende maanden en stem bewust!”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Hulpdiensten konden niets meer betekenen na aanrijding.
Suriname

Bromfietser overleden bij aanrijding aan Welgedacht C-weg

Raghoenandan vraagt regering om ingrijpen in landbouwsector
Suriname

DNA-lid Raghoenandan luidt noodklok over stijgende productiekosten voor boeren

Onderzoek naar oorzaak autobrand
Suriname

Politie onderzoekt vermoedelijke brandstichting aan voertuig Kropkoolstraat

Ramsahai Rajiv prijst inzet bewoners van Ellen
Suriname

Bewoners van Ellen ruimen opgehoopte vegetatie op en verbeteren waterafvoer

KIVC slaat alarm over nepdiagnoses en misleiding van kwetsbare patiënten
Gezondheid

KIVC haalt hard uit naar wonderdokters die Surinamers misleiden met verzonnen diagnoses

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws