• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Abigaël Hing sport mee met kinderen met beperking

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 oktober 2022 12:00
in Nieuws
kinderen met een beperking gehandicapte

GFC NIEUWSREDACTIE- De kinderen met een beperking zullen ook deze keer met een bekende Surinamer sporten.

De Ilonka Elmont Foundation die belast is met de organisatie, heeft voor deze editie Abigaël Hing bereid gevonden om een bijdrage te leveren.

De 20-jarige Surinaamse powerlifter werd eerder dit jaar in Santa Catarina, Brazilië kampioen tijdens de Zuid-Amerikaanse Powerlifting en Bench Presskampioenschappen 2022.

Het is de tweede keer dit jaar dat de IEF een sportdag voor de kinderen met een beperking organiseert. Zij doet het wederom samen met het fonds Kind en Handicap, Bureau Speciaal Onderwijs (BSO), Basic One en Caribbean Drive.

Aan deze editie zullen de kinderen van de VSO Ilse Labadie, VSO Emmaschool en SO Maretraite meedoen. De locatie is het sportcomplex van SV Inter Maretraite aan de Eldoradolaan en wel van acht uur ’s ochtends tot twaalf uur ’s middags.

De organisatie mikt op maximaal honderd kinderen.

De IEF benadrukt werd dat ook de kinderen met een beperking recht hebben op sport en ontspanning. Zij hebben dan ook weer verschillende spelletjes bedacht om hen te vermaken. Samen met de vrijwilligers, zullen zij ervoor zorgen dat elk kind aan elk onderdeel zal deelnemen.

De IEF wijst er verder op dat het contact met anderen is een erg belangrijk aspect in de ontwikkeling van deze kinderen. Zij zijn dan ook al hun partners erg dankbaar voor hun bijdrage.

Mis dit niet:

IHTC viert afstuderen van 18 hospitality- en tourismprofessionals

Familie uit Suriname tijdelijk in huis kan Nederlanders honderden euro’s kosten

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Twaalf studenten behalen Bachelor of Science, zes Associate Degree.
Suriname

IHTC viert afstuderen van 18 hospitality- en tourismprofessionals

vliegtuig cabine reizen passagiers
Lifestyle

Familie uit Suriname tijdelijk in huis kan Nederlanders honderden euro’s kosten

werken bouw goud mijn land
Suriname

Surinaamse economie groeit, maar goudproductie remt ontwikkeling

Moeder Ivanka Koedemoesoe bevoel op 21 augustus van een drieling.
Lifestyle

Vader pasgeboren drieling vraagt ondersteuning: ik wil mijn kinderen in Paramaribo laten opgroeien

Reguliere verbinding tussen Suriname en Guyana opnieuw operationeel.
Suriname

Vaarverbod M.V. Canawaima opgeheven, veerdienst hervat

Korpschef Melvin Pinas.
Suriname

Korpschef Pinas: kwikzaak verdwijnt niet in de doofpot

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws