• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

SLM: het wonder van de politieke Intensive Care

GFC Nieuws Opinie door GFC Nieuws Opinie
9 december 2025 17:00
in Opinie
SLM vliegtuig

Reizigers getroffen door wijzigingen SLM-vluchten dit weekend

Wat een medisch mirakel! SLM is al decennia lang klinisch dood, maar dankzij de eindeloze zuurstofslangen van belastinggeld blijft het lijk toch nog gezellig op de IC liggen. Een prestatie waar zelfs Frankenstein jaloers op zou zijn.

De politieke virussen hebben zich meesterlijk verspreid: elk orgaan van het bedrijf is geïnfecteerd, elk onderdeel verrot. En de artsen? Ach, dat zijn geen artsen, maar politieke hobbyisten die met hun diploma van “vriend-van-de-partij” vrolijk de boel verder laten wegrotten.

Nieuwe managers? Natuurlijk! Want niets zegt “redding” zoals het vervangen van oude rommel door exact hetzelfde soort rommel. Lood om oud ijzer, maar met een fris likje politieke verf.

En waarom zou de politiek dit ooit loslaten? SLM is geen luchtvaartmaatschappij, het is een trofee. Een van de meest begeerde stukken buit in de nationale politieke grabbelton. Het maakt niet uit dat de patiënt al lang hersendood is – zolang er nog belastinggeld in de aderen kan worden gepompt, blijft het circus vrolijk doordraaien.

Kortom: SLM is niet een bedrijf, maar een politiek huisdier. Het blaft niet, het vliegt niet, maar het kost wel een fortuin om in leven te houden. En dat is precies waar het voor bedoeld is .

Ir Dharmvir K Mungra

Dit artikel betreft een ingezonden opiniestuk. Voor de publicatie van ingezonden artikelen hanteren wij specifieke voorwaarden. Voor meer informatie of om zelf een ingezonden bericht te sturen, kunt u contact opnemen via info@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.

Let op: Publicatie van opiniestukken houdt niet in dat GFC Nieuws het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

zwervers republic bank suriname paramaribo
Opinie

Zwerverproblematiek ontspoort

kassa cash geld betalen valuta koers dollar
Opinie

Belangen Surinamers ondergeschikt aan buitenlandse investeerders

bond grassalco bij vp rusland
Opinie

Staatsbedrijven zullen blijven struikelen

kabinet president dna suriname paramaribo fort zeelandia
Opinie

Opeenvolgende regeringen hebben geen kaas gegeten van productie

motorfiets verkeer suriname
Column

Geduld in het Surinaamse verkeer raakt op

zanderij airport suriname
Column

Nederlandse online liefde als koning ontvangen bij eerste bezoek aan Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws