• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bissumbhar en Kotzebue blijven aan het roer tot 2029 als VSB-voorzitter en ondervoorzitter

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 november 2025 12:00
in Suriname
Rekha Bissumbhar en Mervel Kotzebue

Rekha Bissumbhar en Mervel Kotzebue.

Tijdens de Algemene Leden Vergadering (ALV) van afgelopen vrijdag, gehouden in het Courtyard by Marriott Hotel, zijn de huidige voorzitter en ondervoorzitter van de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) herkozen voor een nieuwe termijn van drie jaar.

Het VSB-bestuur had op 6 oktober reeds besloten om Rekha Bissumbhar en Mervel Kotzebue opnieuw voor te dragen.

Na een verlenging van de kandidaatstellingsperiode tot 14 november, waarbij geen andere voordrachten binnenkwamen, kon het bestuur haar voorstel unaniem aan de ALV presenteren.

De leden stemden hierna in met de voordracht, waardoor mevrouw Rekha Bissumbhar en mevrouw Mervel Kotzebue bij acclamatie zijn benoemd voor de periode 2025-2029. De beslissing werd door de aanwezige leden met een applaus bekrachtigd.

Bissumbhar bedankte de zaal namens het duo voor het uitgesproken vertrouwen. “Wij gaan ons beter inzetten met alles dat ons helpt om sterker en beter ons werk te doen.” “Bedankt voor het vertrouwen en de ondersteuning,” aldus de herkozen voorzitter.

Ervaring en leiderschap

De herkozen voorzitter, Bissumbhar, is een ervaren executive met meer dan 25 jaar leiderschapservaring in de olie- en gassector en een sterke focus op strategische transformatie en waardecreatie.

Als Director Upstream bij Staatsolie Maatschappij Suriname N.V. leidt zij tevens ook de exploratie- en productieactiviteiten en zet zij zich in voor duurzame partnerschappen in zowel de olie- als goudsector via joint ventures met internationale bedrijven.

De herkozen ondervoorzitter, Kotzebue, is CEO van DP World Paramaribo en combineert meer dan 10 jaar ervaring in de maritieme industrie met ruim 15 jaar managementervaring in commerciële, transport- en logistieke functies.

Binnen de VSB heeft zij zich de afgelopen jaren actief ingezet als sector vertegenwoordiger Transport.

Voortzetting van historisch leiderschap

Met deze herverkiezing zet de VSB het historische leiderschap voort dat in 2022 een aanvang nam, toen voor het eerst in de geschiedenis van de vereniging twee vrouwen het duo vormden dat de organisatie leidt.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

santokhi ramadhan hassankhan
Suriname

VHP-voorzitter Santokhi breekt vasten met gemeenschappen in drie districten

Holi handen PHAGWA PAGWA PAGHWA
Suriname

Nationale Democratische Partij benadrukt eenheid tijdens Phagwa

richano santokhi
Suriname

Ex-president Santokhi reageert op aanhouding zoon

supermarkt winkelen boodschappen
Suriname

Parlement bespreekt stijgende prijzen met bedrijfsleven en winkeliers

ruupa pagwa phagwa paghwa holi
Suriname

Discussie over viering van Holi in Suriname vanwege maansverduistering

Openbaar ministerie 1300x866
Suriname

Oud-minister onderwerp van strafrechtelijk onderzoek pensioengelden oud-Billitonmedewerkers

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws