• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuwe DR- en RR-leden van Para beëdigd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 augustus 2025 16:37
in Suriname
miquella huur en dc para joden

In het Multifunctioneel Centrum van Onverwacht zijn vandaag 11 districtsraadsleden (DR) en 57 ressortraadsleden (RR) van het district Para officieel beëdigd.

Minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling (RO) sprak de aanwezigen toe en benadrukte dat de afgelegde eed niet slechts een formaliteit is, maar een morele verplichting naar het volk.

“U vormt de brug tussen het overheidsbeleid en de noden van uw gemeenschap. Neem die taak serieus,” aldus de minister.

Ze wees op de ontwikkelingskansen van Para en riep de nieuw geïnstalleerden op om betrokken en alert te blijven: “Luister naar wat leeft binnen uw ressort en handel daar daadkrachtig op.”

Bij de ceremonie waren ook topfunctionarissen van het ministerie aanwezig, waaronder RO-directeur Mavrick Boejoekoe en onderdirecteur Decentralisatie en Districtsbestuur Jennyfer Wachter.

Districtscommissaris Marlene Joden herinnerde de raad aan de uitdagingen van het ambt. “Verandering vergt tijd, maar met samenwerking, lef en doorzettingsvermogen is veel mogelijk,” zei zij. Ze benadrukte ook dat democratie niet alleen in woorden, maar vooral in daden tot uiting komt.

Na de installatie gingen de RR-leden per ressort direct aan de slag. Zij kwamen bijeen om onder andere hun voorzitters te kiezen en de eerste vergaderingen te houden. Ook de DR-leden hielden aansluitend hun eerste hoorzitting.

Met de beëdiging van de raadsleden in Para en Marowijne is het installatieproces van alle DR- en RR-leden in Suriname nu officieel voltooid.

Mis dit niet:

SITA positioneert Suriname als investeringsbestemming tijdens IBC 2026

‘Gratis eten op KLM’s Surinamevlucht blijft inbegrepen ondanks aangekondigde verandering’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Suriname en Guyana zoeken kansen voor industriële groei en regionale samenwerking.
Suriname

SITA positioneert Suriname als investeringsbestemming tijdens IBC 2026

vliegtuig maaltijd reizen eten economy class
Lifestyle

‘Gratis eten op KLM’s Surinamevlucht blijft inbegrepen ondanks aangekondigde verandering’

geld euro valuta
Lifestyle

‘Geld steken in Surinaams familiehuis kan bij ruzie moeilijk terug te krijgen zijn’

Is de Surinaamse diaspora cultureel meer Nederlands geworden?
Gezondheid

Geor Hering ziet Nederlandse ouderen volop fietsen en wandelen en stelt vragen over Suriname

Twee bromfietsers botsen ter hoogte van Menkendam.
Suriname

Dodelijk verkeersongeval aan Martin Luther Kingweg, bromfietser overlijdt ter plaatse

Collectief wil publiek informeren over risico’s voor biodiversiteit, waterbeheer, volksgezondheid en duurzame ontwikkeling.
Suriname

Milieuorganisaties luiden alarm over grootschalige ontbossing: informatiesessie over landbouwplannen Braganza

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws