• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuwe DR- en RR-leden van Para beëdigd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 augustus 2025 16:37
in Suriname
miquella huur en dc para joden

In het Multifunctioneel Centrum van Onverwacht zijn vandaag 11 districtsraadsleden (DR) en 57 ressortraadsleden (RR) van het district Para officieel beëdigd.

Minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling (RO) sprak de aanwezigen toe en benadrukte dat de afgelegde eed niet slechts een formaliteit is, maar een morele verplichting naar het volk.

“U vormt de brug tussen het overheidsbeleid en de noden van uw gemeenschap. Neem die taak serieus,” aldus de minister.

Ze wees op de ontwikkelingskansen van Para en riep de nieuw geïnstalleerden op om betrokken en alert te blijven: “Luister naar wat leeft binnen uw ressort en handel daar daadkrachtig op.”

Bij de ceremonie waren ook topfunctionarissen van het ministerie aanwezig, waaronder RO-directeur Mavrick Boejoekoe en onderdirecteur Decentralisatie en Districtsbestuur Jennyfer Wachter.

Districtscommissaris Marlene Joden herinnerde de raad aan de uitdagingen van het ambt. “Verandering vergt tijd, maar met samenwerking, lef en doorzettingsvermogen is veel mogelijk,” zei zij. Ze benadrukte ook dat democratie niet alleen in woorden, maar vooral in daden tot uiting komt.

Na de installatie gingen de RR-leden per ressort direct aan de slag. Zij kwamen bijeen om onder andere hun voorzitters te kiezen en de eerste vergaderingen te houden. Ook de DR-leden hielden aansluitend hun eerste hoorzitting.

Met de beëdiging van de raadsleden in Para en Marowijne is het installatieproces van alle DR- en RR-leden in Suriname nu officieel voltooid.

Mis dit niet:

‘Erfenisgolf uit Nederland kan miljoenen euro’s naar Suriname brengen’

Tijdelijke regeling voor reizigers tussen Suriname en Guyana na uitvallen Canawaima

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Erfenissen van oudere Surinaamse Nederlanders kunnen grote bedragen naar familie in Suriname brengen.
Lifestyle

‘Erfenisgolf uit Nederland kan miljoenen euro’s naar Suriname brengen’

Aangepaste immigratieregeling van kracht.
Suriname

Tijdelijke regeling voor reizigers tussen Suriname en Guyana na uitvallen Canawaima

EBS kan vooraf niet aangeven welke wijken worden uitgeschakeld.
Suriname

EBS kondigt minimaal drie uur loadshedding aan door sterk stijgend energieverbruik

KPS controleert ruim 1.300 voertuigen in vijf ressorten
Suriname

KPS controleert 1.358 voertuigen tijdens intensieve verkeerscontroles

PA’s vertrekken naar Sint Maarten voor ondersteuning detentie- en gevangeniswezen.
Suriname

Suriname stuurt tweede groep Penitentiaire Ambtenaren naar Sint Maarten

IKBeN moet kinderbescherming in Suriname beter coördineren.
Suriname

President Simons ondertekent pledge voor Integraal Kinderbeschermingsnetwerk Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws