• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Aangehouden artiest ‘Law Kodak’ niet betrokken bij diefstal, maar vechtpartij

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 januari 2025 15:59
in Entertainment, Suriname
law kodak

De 24-jarige artiest, Riclenso J., beter bekend onder zijn artiestennaam ‘Law Kodak’, is op vrijdagmiddag door de politie aangehouden na een incident waarbij een vechtpartij zou hebben plaatsgevonden.

Het voorval vond plaats tijdens een ontmoeting met een groep onbekenden, waarbij hij verbaal werd uitgedaagd door een van de aanwezigen.

Volgens verklaringen van ooggetuigen en zijn management werd de artiest geconfronteerd met beledigende en respectloze opmerkingen van een individu uit de groep. Dit leidde tot een emotionele reactie van de artiest, wat uiteindelijk resulteerde in een fysiek conflict.

Het management benadrukt dat dergelijk gedrag, van welke partij dan ook, onacceptabel is en roept op tot wederzijds respect in de samenleving.

“We betreuren het incident ten zeerste en roepen iedereen op om respectvol met elkaar om te gaan. Het gedrag dat heeft geleid tot deze situatie moet worden vermeden, en we zullen interne stappen overwegen om soortgelijke incidenten in de toekomst te voorkomen.”

Het management benadrukt dat de artiest niet is ingesloten vanwege diefstal.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

voetbal natio suriname svb
Lifestyle

Goedkope kaartjes beschikbaar om Surinaams elftal live mee te maken op het WK 2026

Apostel Eric Tjin Kon Kiem en echtgenote
Suriname

Grote belangstelling voor Christmas Celebration bij Tabernacle of Faith and Love Ministries

Overleg tussen de Raad van Commissarissen en directie van de SLM op het Kabinet van de President in Paramaribo.
Suriname

RvC en directie SLM geven president update over financiële situatie en vervolgstappen

hermitage mall suriname paramaribo
Suriname

Malls verliezen wereldwijd publiek, wat betekent dat voor Suriname?

Owen Venloo
Suriname

Radiopresentator voorspelt sterke toekomst voor Suriname in 2040

Minister Bouva
Suriname

Rechter dwingt publieke excuses af na laster tegen minister Bouva

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws