• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Aangehouden artiest ‘Law Kodak’ niet betrokken bij diefstal, maar vechtpartij

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 januari 2025 15:59
in Entertainment, Suriname
law kodak

De 24-jarige artiest, Riclenso J., beter bekend onder zijn artiestennaam ‘Law Kodak’, is op vrijdagmiddag door de politie aangehouden na een incident waarbij een vechtpartij zou hebben plaatsgevonden.

Het voorval vond plaats tijdens een ontmoeting met een groep onbekenden, waarbij hij verbaal werd uitgedaagd door een van de aanwezigen.

Volgens verklaringen van ooggetuigen en zijn management werd de artiest geconfronteerd met beledigende en respectloze opmerkingen van een individu uit de groep. Dit leidde tot een emotionele reactie van de artiest, wat uiteindelijk resulteerde in een fysiek conflict.

Het management benadrukt dat dergelijk gedrag, van welke partij dan ook, onacceptabel is en roept op tot wederzijds respect in de samenleving.

“We betreuren het incident ten zeerste en roepen iedereen op om respectvol met elkaar om te gaan. Het gedrag dat heeft geleid tot deze situatie moet worden vermeden, en we zullen interne stappen overwegen om soortgelijke incidenten in de toekomst te voorkomen.”

Het management benadrukt dat de artiest niet is ingesloten vanwege diefstal.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

krant media
Lifestyle

Desinformatie bedreigt Suriname mede door gebrek aan kritisch denken

Onderzoek vergrootglas
Suriname

Prijor geeft helderheid over verkeersincident in het weekend

vrouw dame
Lifestyle

Uiterlijk speelt grotere rol op Surinaamse arbeidsmarkt dan gedacht

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af
Suriname

Ambtenaren BiZa leggen integriteitseed af

decembermoorden 8 december monument
Suriname

Herdenking Fort Zeelandia benadrukt noodzaak uitvoeren vonnissen

Slavernij afschaffing
Suriname

Gran Krutu presenteert officiële reactie op slavernij-excuses: ‘Verzoening vraagt om gelijkwaardigheid’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws