• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse vakantieplannen gecanceld: ‘Wij gaan voor €1600 all-in naar Curaçao’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 juli 2024 15:14
in Lifestyle
curacao willemstad

De vakantieplannen van een Rotterdams echtpaar naar Suriname zijn gecanceld. Ze ‘weigeren nog langer mee te doen aan de poppenkast van steeds hoger wordende ticketprijzen naar Suriname vanuit Schiphol.’

Dat laat de man van het stel weten aan onze lifestyleredactie. “We volgen jullie site (red. GFC Nieuws) al een tijdje en we zijn de hoge prijzen echt zat geworden. En met ons zovelen.”

Uit onderzoek van GFC Nieuws Lifestyle blijkt dat in deze zomerperiode een retourtje Paramaribo tot wel €1700 euro kan kosten per persoon.

De Rotterdamse Surinamers vertellen voor iets minder dan in totaal €1600 met z’n tweetjes inclusief vliegreis en verblijf naar Willemstad te vliegen met Corendon.

“Wij zouden alleen voor het ticket per persoon dat bedrag kwijt zijn… Dit is bizar, terwijl er in Curaçao vaak meer te doen is,” laten ze weten.

Bekijk ook:

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Al jaren is er geklaag onder Surinamers in Nederland over de torenhoge ticketprijzen. Onlangs is er zelfs een petitie gestart ter verlaging van deze prijzen, met een oproep aan luchtvaartmaatschappijen en overheden om hier iets aan te doen.

“Het is onbegrijpelijk dat een vakantie naar ons eigen land zo onbetaalbaar moet zijn, terwijl er voor veel minder geld volop mogelijkheden zijn in andere Caribische bestemmingen. We hopen dat deze boodschap breed wordt opgepakt en dat er snel iets verandert.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig reizen
Lifestyle

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws