• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Diefstal van 750 liter dieselolie van houtbedrijf te Apoera

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 april 2024 19:18
in Suriname
OW brandstoftank aan Nickerie 300x225 1

Drie verdachten J.J., P.G. en V.S. zijn respectievelijk op woensdag 17 en donderdag 18 april door de politie van Apoera aangehouden voor diefstal van ongeveer 750 liter dieselolie van een houtbedrijf te Apoera.

De manager M.D. deed van dit strafbare feit aangifte bij de politie van het eerder aangeven bureau.

Naar zeggen van de aangever was hij samen met de supervisor J.J. verantwoordelijk voor het beheer van de opslagplaats van het bedrijf, waar er diesel wordt opgeslagen.

Nadat er de laatste keer en wel op maandag 8 april onder zijn toezicht diesel uit de tank was gepompt, bleef er nog 770 liter in de tank over.

Hij stuurde eerder op die dag een werknemer om 200 liter dieselolie uit de tank te pompen. Echter kon de werknemer slechts 20 liter uit de tank pompen, aangezien de tank na de 20 liter leeg bleek te zijn.

Bij een ingesteld onderzoek is geconstateerd dat de supervisor J.J. de opslagplaats had aangedaan en dieselolie uit de tank had gepompt voor een bestelbusje.

De verdachte J.J. die tegenstrijdige verklaringen aflegde, werd onmiddellijk door de bedrijfsleider ontslagen.

De wetsdienaren brachten de twee andere verdachten P.G. en V.S. in beeld, waarna zij eveneens werden opgespoord en aangehouden.

De drie verdachten zijn hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSend

Meer berichten

onafhankelijkheidsplein paramaribo suriname
Suriname

Suriname is géén 17de rijkste land, het buitenland plukt ons kaal, stelt Pinas

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419370
Suriname

Succesvolle stap in schuldverlichting; focus op onderwijs en gezondheidszorg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419375
Suriname

Simons pleit voor eerlijke boscompensatie en concrete samenwerking met Brazilië

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws