• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse vrouw waarschuwt dat leven in Nederland niet zo rooskleurig is als velen denken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 februari 2024 00:00
in Lifestyle
Stress vrouw

Een Surinaamse vrouw uit Paramaribo heeft via een besloten groep voor vrouwen op sociale media een waarschuwing gegeven over het leven in Nederland.

De vrouw, een dertigplusser die werkzaam is in de zorg in Suriname, bezocht vorig jaar voor het eerst Nederland om te onderzoeken of ze daar een beter leven kon opbouwen vanwege de lagere lonen in haar eigen land.

In haar bericht die een medewerkster van GFC Lifestyle ook heeft gelezen deelt ze haar ervaringen en benadrukt ze dat het leven in Nederland niet zo rooskleurig is als velen in Suriname denken.

Ze merkt op dat hoewel men daar meer verdient, de kosten voor bepaalde zaken veel hoger liggen en het leven veel duurder is dan verwacht. Bovendien wijst ze op de strenge regels waar velen veel stress van zouden krijgen.

De vrouw adviseert iedereen die houdt van een rustig leven en weinig stress om in Suriname te blijven, zelfs als dat betekent dat ze minder verdienen.

Ze benadrukt dat de levenskwaliteit in Suriname hoger is, met minder werkdruk, meer vrije tijd en de mogelijkheid om echt van het leven te genieten. Ze wijst er ook op dat velen in Nederland niet eens een tuin hebben, iets wat voor veel Surinamers van groot belang is.

Haar boodschap lijkt gericht te zijn op het temperen van de hoge verwachtingen die sommigen hebben over het leven in Nederland en het benadrukken van de waarde van een rustig en bevredigend leven in Suriname.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

man heer selfie telefoon camera
Lifestyle

Ongevraagd foto’s maken zorgt voor groeiende irritatie in Suriname

Roken stoppen
Gezondheid

Geor Hering haalt hard uit naar rokende en drinkende ouders

vliegtuig boeing transavia
Lifestyle

Nederlanders gaan dit jaar niet naar Suriname: ‘Wij kiezen voor Zuid-Spanje’

witte broek paskamer
Lifestyle

Vrouwen boos omdat passen van witte broeken in Paramaribo wordt verboden

kapper haren knippen kapsalon
Lifestyle

Puntige kunstnagels van kapsters zorgen voor irritatie bij klanten

koppel relatie liefde
Lifestyle

Samenwonen zonder contract blijft norm in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws