• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Belgische dame in Suriname: ‘Geen shampoo voor blond haar in dit land te vinden!’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 November 2023 04:58
in Lifestyle
blonde vrouw in suriname paramaribo

Een Belgische toeriste in Suriname heeft een opmerkelijke ontdekking gedaan: het is vrijwel onmogelijk om in de lokale supermarkten van Paramaribo speciale shampoo voor blond haar te vinden.

De Vlaamse, van nature blond, heeft verschillende bekende en goed uitgeruste supermarkten bezocht, maar zonder succes.

De noodzaak van specifieke haarverzorgingsproducten voor blonde mensen kan belangrijk zijn.

Blond haar heeft vaak een fijnere structuur en kan gevoeliger zijn voor schade door zonlicht en vervuiling.

Speciale shampoos voor blond haar helpen bij het behouden van de natuurlijke glans, verminderen kleurvervaging en bieden vaak extra hydratatie.

Aan GFC Lifestyle meldde de vrouw dat winkelpersoneel in Suriname heeft uitgelegd dat de vraag naar dergelijke producten voor blonde mensen laag is.

Dit zou komen omdat het aantal blonde mensen in Suriname relatief gering is. Uit onderzoek van GFC blijkt verder dat blonde mensen slechts ongeveer 2% van de wereldbevolking uitmaken.

In landen als België is specifieke informatie hierover beperkt beschikbaar, maar in Nederland, bijvoorbeeld, heeft ongeveer 14% van de bevolking lichtblond haar.

“Ik had achteraf gezien toch mijn eigen shampoo moeten meenemen. Het was niet zo slim van mij om te verwachten dat ik dezelfde producten die ik gewend ben te kopen in België zou kunnen vinden in een land ver weg van huis!”, aldus de Vlaamse blondine tegenover onze correspondent.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

euro geld
Lifestyle

Bejaarde vrouw in Paramaribo verbrast geld uit Nederland aan gokken en jaagt familie tot wanhoop

Eten maaltijd
Lifestyle

Geduld raakt op door trage bezorging van eten in Suriname

klm vliegtuig
Lifestyle

Dure tickets kunnen Surinamers in Nederland niet tegenhouden om terug te gaan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws