• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Britney Spears barst in tranen uit bij bekende drive-thru van fastfoodketen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 december 2022 08:12
in Entertainment
Britney Spears

GFC NIEUWSREDACTIE- Britney Spears zegt dat ze dit weekend voor het eerst in haar leven naar fastoodrestaurant Jack In The Box ging, maar helaas was de ervaring niet zo positief als ze hoopte.

Ze voelde zich beledigd en was behoorlijk boos op een medewerker bij het drive thru-raam die merkte dat ze had gehuild en haar vertelde dat het goed zou komen.

De popster deelde het verhaal op Instagram.

Ze reed rond en huilde wat in haar auto toen ze zich realiseerde dat ze de hele dag niet had gegeten. Ze zag een Jack In The Box-bord met foto’s van het eten en besloot te stoppen.

Ze bestelde een dubbele cheeseburger en een shake, maar bleef werd boos nadat een “grote man bij het raam” haar probeerde te troosten door aan te halen dat het goed zou komen, terwijl hij haar de bestelling gaf.

Ze sloot haar reactive af met: “F*&% you stupid man at Jack in The Box. You don’t know me … you’re not my blood so go f*&% yourself !!!”

Vele volgers konden zich niet terugvinden in haar reactie en begrepen niet waarom ze boos werd.

Een opmerking “dat we meer van dat soort mannen met een “vriendelijk” hart nodig hebben”, had meer dan 17.000 likes. Een andere reactie dat de interactie niets meer was dan “het ene mens bezorgd om het andere” ontving meer dan duizend likes.

Mis dit niet:

Moengo Festival trapt af met pop-up event in Paramaribo

Dertig jaar NAKS Kaseko-Kawina Loco: Surinaams erfgoed centraal in jubileumtour

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Stichting Kibii viert de aanloop naar het Moengo Festival of Music – Poku Fu Kenki III met een muzikale avond bij Zus en Zo.
Entertainment

Moengo Festival trapt af met pop-up event in Paramaribo

NAKS-delegatie brengt bezoek aan Surinaamse ambassadeur in Nederland
Entertainment

Dertig jaar NAKS Kaseko-Kawina Loco: Surinaams erfgoed centraal in jubileumtour

Damaru, Surinaamse zanger en songwriter.
Entertainment

Khoeblal: laten we onze muzieklegendes niet afschrijven, maar hun kennis en nalatenschap koesteren

Suriname trots op Chayenn Thakoer na internationaal avontuur
Entertainment

Chayenn Thakoer schrijft geschiedenis met eerste Surinaamse deelname aan Miss Teen International

President Jennifer Simons, familie en genodigden brengen tijdens ‘Celebrate Borger’ in de Congreshal eer aan de overleden Borger Breeveld. Foto: CDS
Entertainment

Suriname brengt laatste eer aan cultuuricoon Borger Breeveld

Giovanni Jap Ngie (GIO) en Rozelsky Lie A Jen (Keizer).
Entertainment

Gio en Keyzer komen naar Wong Jowo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws