• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

RBTP houdt in samenwerking met inlichtingendienst van de politie vier roofverdachten aan

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
31 oktober 2022 19:14
in Nieuws
politie 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo (RBTP) in Suriname hebben in samenwerking met de inlichtingendienst van de politie vier verdachten aangehouden.

Het gaat om S.W. alias Don (26), L.J. alias Lens of Min (33), D.G. alias Tjoepa (27) en U.T. alias Kokkok (32) op donderdag 27 oktober aangehouden.

Dit viertal wordt ervan verdacht betrokken te zijn bij een diefstal middels geweldpleging op donderdag 27 oktober voor een winkel in het ressort Livorno.

Volgens het voorlopig onderzoek begaven twee hunner zich naar de winkel, waarbij één hunner de winkel binnenstapte, terwijl de andere buiten stond te wachten.

Op een bepaald moment kwam de ene verdachte weer naar buiten en rukte daarbij met geweld een halsketting van geel metaal weg van een manspersoon die voor de winkel met twee andere manspersonen in gesprek was.

Na de daad kozen beide verdachten het hazenpad. Een omstander ging de verdachten achterna en zag dat beiden in een gereedstaande voertuig instapten, dat vervolgens met hoge snelheid wegreed.

Aan de hand van de camerabeelden is het voertuig door de inlichtingendienst in beeld gebracht en werd de verdachte S.W. alias Don door het RBTP aangehouden. Deze verdachte blijkt de eigenaar te zijn van het voertuig waarmee het strafbaar feit is gepleegd. Hangende het onderzoek is het voertuig in beslag genomen.

Op zijn aanwijzing werden vervolgens de verdachten L. J. en D.G. aangehouden. Bij de verdachte L.J. is er een dames Yamaha bromfiets in beslag genomen. Het vermoeden bestaat dat er met deze bromfiets meerdere berovingen zijn gepleegd.

Mis dit niet:

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

De buitgemaakte halsketting was reeds doorverkocht en op aanwijzing van de aangehouden verdachten is de heler U.T. opgespoord en eveneens in de boeien geslagen. De verdachten werden vervolgens overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.

De verdachten zijn door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

ABOP-parlementariër Sampie benadrukt belang van FPIC bij Mennonietenkwestie.
Suriname

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

klm boeing
Nederland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

Wat zegt de zoveelste drugsvangst uit Suriname over ons land?
Suriname

Politie vindt honderden verpakkingen met vermoedelijke drugs op drie hotspots

President Jennifer Simons en de Panamese president José Raúl Mulino Quintero tijdens hun bilaterale overleg in New York. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Panama werken aan visumvrij reizen met nationaal paspoort

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws