• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Regering gaat voort op door ex-minister Achaibersing ingeslagen weg

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 september 2022 14:00
in Nieuws
President Santokhi en minister Achaibersing3

GFC NIEUWSREDACTIE- De regering van Suriname zal voortgaan op de door ex-minister Armand Achaibersing ingeslagen weg op het ministerie van Financiën en Planning.

Dit zei president Chandrikapersad Santokhi vandaag in zijn jaarrede tot het parlement.

De bewindsman die vorige maand zijn portefeuille ter beschikking van het staatshoofd gesteld had, droeg afgelopen woensdag de leiding van het departement over aan zijn vervangers, te weten de ministers Albert Ramdin en Silvano Tjong-Ahin.

Santokhi sprak donderdag zijn waardering uit aan het adres van de gewezen bewindsman. “Ik maak van dit moment gebruik om mijn dank uit te brengen aan de minister van Financiën en Planning de heer Armand Achaibersing. De excellente wijze waarop hij vanaf het begin van dit kabinet de vele diepgaande en veelzijdige financiële problemen heeft aangepakt in binnen- en buitenland en in vele opzichten het traject voor financiële gezondmaking van onze economie heeft ingezet is memorabel.”

Santokhi betreurt het vertrekt van de bewindsman. “Het is jammer dat minister Achaibersing het werk vanwege persoonlijke redenen niet heeft kunnen afmaken maar de regering zal voortgaan op de door hem ingeslagen weg. Nogmaals dank aan minister Achaibersing voor zijn bijdrage en kameraadschap. In een goed gesprek met hem heeft hij aangegeven beschikbaar te blijven voor het geven van verdere ondersteuning aan het regeerbeleid. Wij wensen hem veel sterkte en spirituele kracht toe.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

chan santokhi vhp
Nederland

VHP Nederland diep geraakt door heengaan van Santokhi

Roken stoppen
Gezondheid

Geor Hering haalt hard uit naar rokende en drinkende ouders

vliegtuig boeing transavia
Lifestyle

Nederlanders gaan dit jaar niet naar Suriname: ‘Wij kiezen voor Zuid-Spanje’

chan santokhi
Suriname

“Bedroefd en geschokt”: Nederland condoleert Suriname na overlijden oud-president

overlijden santokhi
Suriname

Parlement eert oud-president en DNA-lid Santokhi

vhp chan santokhi
Suriname

VHP roept op tot rust en terughoudendheid na overlijden Santokhi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws