• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Regering Canarische Eilanden kondigen hoogste staat van paraatheid af vanwege naderend noodweer

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 september 2022 10:00
in Nieuws
hurricane aardbeving storm orkaan

GFC NIEUWSREDACTIE- De regering van de Canarische Eilanden hebben de hoogste staat van paraatheid afgekondigd wegens vanuit het zuiden naderend noodweer dat kan uitgroeien tot een orkaan.

De tropische depressie ontstond in de buurt van Kaapverdië en nam in noordelijke richting snel in kracht toe. Voor vrijdag werd al code oranje afgegeven.

Het National Hurricane Center in Miami acht volgens de media de kans 80 procent dat de storm binnen 48 uur orkaankracht heeft. Het is niet waarschijnlijk dat de Spaanse eilandengroep de volle laag krijgt, maar er moet wel rekening worden gehouden met grote overlast door zeer harde wind en overvloedige regenval. Dat kan leiden tot overstromingen, omvallende bomen en schade aan huizen.

De Spaanse meteorologische dienst voorspelt dat komend weekeinde en ook maandag plaatselijk in een uur tijd 30 mm regen kan vallen en mogelijk meer dan 150 mm in 12 uur.

De kleine westelijke eilanden, Tenerife en Gran Canaria lopen het grootste risico. Fuerteventura en Lanzarote zullen naar verwachting minder last hebben.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

straat paramaribo suriname swm
Lifestyle

Emmer water in de douche blijft realiteit voor veel huishoudens in Suriname

Cie vergadering HvJ en OM 1 750x375paragsingh pg openbaar ministerie.
Suriname

PL-voorzitter daagt parlement uit: stem voor in staat van beschuldiging

kraan water swm
Suriname

Huishoudens in Suriname betalen duizenden extra door lage waterdruk en stroomuitval

paul somohardjo 2
Suriname

Somohardjo zegt dat PG Somohardjo’s wil criminaliseren

supermarkt winkel paramaribo alcohol
Lifestyle

Klachten van vrouwen over hangmannen bij winkels blijven zonder resultaat

[Aggregator] Downloaded image for imported item #432148
Suriname

Ministerie Justitie en Politie ontvangt bundel met wetsgeschiedenis NBW

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws