• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politietop Regio Midden in spoedoverleg bijeen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 september 2022 06:43
in Nieuws
politie kps

GFC NIEUWSREDACTIE- De politietop van Regio Midden is zondag voor spoedoverleg bijeen geweest over de berovingen in Brokopondo.

Tijdens het spoedoverleg zijn er issues die veiligheid rakende in Regio Midden besproken en zijn er instructies gegeven door de Directeur Operaties, Commissaris van politie Bryan Isaacs aan de politietop van Regio Midden.

In het kader van het Zero Tolerance veiligheidsbeleid zal de aansturing van de handhavingstaken van de politie in Regio Midden strakker worden uitgevoerd.

Analyse resultaten van de berovingsgevallen in Brokopondo laat zien dat onder meer ruw goud bij haast alle gevallen worden buitgemaakt van de slachtoffers. De politie werkt met man en macht om de verdachten in te rekenen.

Er zal eveneens kordaat worden opgetreden tegen de vergunninghouders van winkels die na 23 uur nog open zijn alsook de houders van Suribet shops die tot laat in de avond open zijn.

De politie doet een dringend beroep op de samenleving om alert te zijn en de politie zo spoedig mogelijk te melden bij het constateren van ongeregeldheden.

Informatie kan worden doorgespeeld aan de Command Center via 115 of het dichtsbijzijnde politiebureau. Daarbij is van belang: signalement beschrijving, kenteken nummer van voertuigen, type en kleur van de voertuigen of alle andere informatie die kan leiden tot het zichtbaar maken van verdachten. De politie rekent op de hulp en medewerking van de samenleving.

Mis dit niet:

Geor Hering wil veel strengere aanpak van roken in Suriname

Stoffelijk overschot aangetroffen in bosrijke omgeving

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

roken sigaret
Suriname

Geor Hering wil veel strengere aanpak van roken in Suriname

Onderzoek gestart naar aangetroffen stoffelijk overschot.
Suriname

Stoffelijk overschot aangetroffen in bosrijke omgeving

Narcoticabrigade doet inval in woning.
Suriname

Politie neemt cocaïne, hasj en marihuana in beslag bij inval Bloemkoolstraat

paramaribo suriname perceel
Lifestyle

‘Stuk grond in Suriname kan voldoende zijn om Nederlandse bijstand kwijt te raken’

suriname paramaribo 4 ebs
Suriname

“Put your money where your mouth is”, zegt NH-minister Abiamofo over investeringen in Surinaamse energie

Politie houdt verdachte aan na wilde achtervolging in Sunny Point-gebied
Suriname

Man zonder rijbewijs rijdt in op politie en meerdere voertuigen tijdens vluchtpoging

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws