• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man ingesloten voor dodelijk verkeersongeval Oost-Westverbinding

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 juni 2022 19:06 - Geüpdatet op 11 juni 2022 08:36
in Nieuws
justitia 3222265  340crime misdaad gevang arrestatie

GFC NIEUWSREDACTIE- Bij en verkeersongeval op de Oost-Westverbinding in de middag van donderdag 9 juni heeft de 59-jarige Armand Cotin het leven gelaten.

De politie van Richelieu kreeg omstreeks 13.51 uur van die dag de melding dat op de Oost-West verbinding ter hoogte van de Oleanekreek een auto tegen de leuning van de brug was opgereden en dat er sprake was van zware persoonlijke ongelukken.

Daar aangekomen vertoonde Armand geen teken van leven meer. Een andere man, Bertony C. (45), heeft letsels opgelopen en moest medisch worden behandeld.

Volgens het voorlopig onderzoek gaat het om een eenzijdige verkeersongeval, waarbij Armand en Bertony met het voertuig waarin zij gezeten waren tegen de linker brugleuning zijn opgereden.

Het tweetal reed over voornoemde weg, komende vanuit de richting van Tamanredjo, gaande richting Canawapibo. Het vermoeden bestaat dat de bestuurder ter hoogte van km 24 door tot nog toe onbekende reden de controle over de besturing van het voertuig moet hebben verloren.

Daarbij botste het voertuig tegen de ijzeren leuning van de brug met voor Armand het noodlottige gevolg.

De twee slachtoffers waren voor de komst van de politie reeds uit de auto gehaald. Volgens omstanders moet Bertony de vermoedelijke bestuurder van de auto zijn geweest.

Bertony die niet in het bezit is van een rijbewijs ontkent het voertuig te hebben bestuurd. De materiële schade van het voertuig is aanzienlijk en is door de politie in beslag genomen.

Het ontzielde lichaam van Armand is voor obductie in beslag genomen.

De vermoedelijke bestuurder Bertony is na medische behandeling ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau en hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bee eb vs amb
Suriname

VS en Suriname versterken samenwerking op bestuursniveau

wanica gotong royong
Suriname

Samenwerking moet leefomgeving Gotong Royong verbeteren

surinaamse diplomatieke missie in brazilie
Suriname

Suriname en Brazilië versterken technische samenwerking tijdens overleg in Brasília

haven suriname containers
Suriname

SITA Barometer toont groeiend ondernemersvertrouwen in Suriname

santokhi
Suriname

Voelbare leegte na overlijden voormalig president Santokhi

Somohardjo feest
Suriname

Massale opkomst tijdens feest toont enorme populariteit Paul Somohardjo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws