• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

VHP-parlementariër Mangre heeft sinds vorig jaar een lijfwacht: ontkracht compensatie regering

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 maart 2022 08:19
in Nieuws
lijfwacht security bodyguard

GFC NIEUWSREDACTIE- VHP-parlementariër Reshma Mangre, die tevens voorzitter is van de Bond van Leraren (BvL) en de Alliantie voor Leerkrachten in Suriname (ALS), ontkracht berichten in de media dat ze is gecompenseerd met een lijfwacht en dienstvoertuig, omdat ze meeging met de 17% loonsverhoging voor ambtenaren.

Collega-parlementariër Ebu Jones van de NDP zegt over harde bewijzen te beschikken dat Mangre gecompenseerd is.

Mangre zegt echter dat ze sinds vorig jaar een lijfwacht en dienstauto toegewezen kreeg van de overheid, vanwege een ernstige levensbedreiging.

Ze vertelt dat ze een aantal keren met de dood is bedreigd en tot aan huis belaagd. Uiteindelijk deed ze hierover aangifte bij de politie. De persoon is intussen veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf.

“Mede gelet op het feit dat in het verleden vakbondsleiders behalve ernstig bedreigd ook vermoord zijn, wordt er niet lichtvaardig mee omgegaan. En wie waren de moordenaars? Hierop kan Ebu Jones zelf antwoord geven,” haalt Mangre aan.

Ze zegt verder dat het niet ongewoon is dat er in beveiliging wordt geregeld door de overheid. Zij noemt het geval van journalist Jason Pinas. Ook André Misiekaba en Amzad Abdoel hadden tijdens de vorige regering beveiliging.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Zwaailicht politie
Suriname

Bewaker aangehouden in Geyersvlijt na incident met vuurwapen

Schoolkinderen
Suriname

Gezonde voeding op school krijgt impuls met nieuw pre-pilot project

Paramaribo Suriname onafhankelijkheidsplein
Lifestyle

Geor Hering daagt Surinamers uit bewijs te leveren voor geesten in presidentieel paleis

dharm mungra
Suriname

DNL biedt discussiestuk WBTRS aan President en DNA

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436325
Suriname

Politie rolt deel van gewelddadige bende op in Wanica

omgevallen boom
Suriname

Loosleiding Kampstafweg vrijgemaakt na belemmering door omgevallen boom

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws