• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Venezolaanse sekswerkers gered uit woning in Paramaribo-Noord

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 juni 2021 15:55
in Nieuws
hands tied with rope around 53876 15327

GFC NIEUWSREDACTIE- Politie-eenheden hebben de eerste week in juni een aantal Venezolaanse vrouwen – die werden ingezet als sekswerkers – gered uit een woning in Paramaribo-Noord.

De politie van Nickerie heeft in samenwerking met de afdeling Trafficking in Persons (TIP) op 18 juni een joint-operatie uitgevoerd.

Tijdens deze actie is de verdachte met de initialen P.F in een zaak welke in onderzoek is bij TIP, aangehouden in Nickerie.

Deze verdachte, die als taxichauffeur zijn diensten heeft verricht om Venezolaanse dames met een illegale status te vervoeren van Nickerie naar Paramaribo, is in verzekering gesteld voor mensensmokkel.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Surinaamse opa mag zijn kleindochter niet meer zien na racistische opmerking

In deze zaak is de 44-jarige vrouwelijke verdachte W.W op 9 juni aangehouden en in verzekering gesteld.

Tegen deze vrouwelijke verdachte is er vanaf 3 juni, een onderzoek gaande waarbij slachtoffers van mensenhandel zijn bevrijd uit haar woning te Paramaribo-Noord.

De inval van 3 juni werd ook door een gemengd team bestaande uit medewerkers van TIP, Kapitale Delicten en Fraude en Economische Delicten uitgevoerd.

Tijdens de joint-operatie van 18 juni is de verdachte A.B in een afzonderlijk zaak aangehouden voor mensensmokkel, deelneming criminele organisatie en overtreding Wet Economische Delicten.

Mis dit niet:

Olie-expert ziet groot verschil tussen Suriname en Venezuela: goed onderhoud maakt het verschil

Masterthesis onderzoekt maatregelen tegen misbruik van stichtingen in Suriname

Tijdens een ingesteld onderzoek op een locatie in Nieuw-Nickerie, bleek dat er negen Venezolaanse dames verbleven op het adres, die geen bewijs van legale binnenkomst in Suriname konden overleggen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Een vreemdgaande vrouw is veel erger dan een vreemdgaande man, vertelt relatiecoach

Een vreemdgaande vrouw is veel erger dan een vreemdgaande man, vertelt relatiecoach

Desondanks verhuurde A.B kamers voor deze dames en werd een bar ter plaatse geëxploiteerd.

De verdachte A.B kon geen geldige vergunning daarvan overleggen. Een partij alcoholische dranken welke ter plaatse is aangetroffen, is in beslag genomen. A.B is hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

Zeven van de Venezolaanse dames zijn aangehouden voor overtreding van de Vreemdelingen Wet. Aan deze joint-operatie in Nickerie hebben naast TiP deelgenomen de Bikers-unit West en RBT West.

De joint operatie vond plaats onder leiding van de GPC Nickerie, hoofdinspecteur van politie Bryan Isaacs.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Volgens olie- en gasdeskundige Richard Donnellan is regelmatig onderhoud belangrijk om kostbare problemen met brandstofopslag, pijpleidingen en andere installaties te voorkomen. Illustratiefoto
Suriname

Olie-expert ziet groot verschil tussen Suriname en Venezuela: goed onderhoud maakt het verschil

Naina Sewradj rondt masteropleiding af met onderzoek naar SPF en UBO-register in Suriname.
Suriname

Masterthesis onderzoekt maatregelen tegen misbruik van stichtingen in Suriname

SGCC brengt knelpunten van ondernemers onder aandacht van minister Bouva.
Suriname

Bouva wil internationale handel in 2027 meer aandacht geven

Suriname wil wettelijke mogelijkheden voor digitale opsporing uitbreiden.
Suriname

Wijziging Wetboek van Strafvordering voorziet in observatie, infiltratie en heimelijk digitaal onderzoek

President Jennifer Simons sprak tijdens de herdenking van 175 jaar Coronie over nieuwe kansen voor jongeren en de verdere economische ontwikkeling van het district. Foto: CDS
Suriname

President Simons wil jongeren in Coronie houden met banen en beroepsopleidingen

Voorwaarts veroverde de President’s Cup 2026 door SV Broki met 1-0 te verslaan en ontving een cheque van 15.000 Amerikaanse dollar. Foto: CDS
Sport

Voorwaarts wint President’s Cup en ontvangt 15.000 Amerikaanse dollar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws