• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zonder Santokhi gaat Suriname terug in de chaos

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
21 januari 2025 22:00 - Geüpdatet op 22 januari 2025 04:27
in Opinie
chan santokhi president

Het lijkt een nationale hobby te zijn geworden om president Chan Santokhi te bekritiseren. Maar laten we eerlijk zijn: hoe velen van ons hebben daadwerkelijk de moeite genomen om zijn beleid te begrijpen?

Het is schrikbarend hoe snel men klaagt, zonder te begrijpen dat herstel van Suriname geen kwestie is van maanden, maar van vele jaren.

President Santokhi is bezig met een complex en pijnlijk traject om ons land weer op de rails te krijgen. Hij moest een land overnemen dat financieel, economisch en moreel aan de afgrond stond.

En laten we niet vergeten: dit is geen probleem dat hij heeft gecreëerd. Het is een erfenis van decennia van wanbeleid en populistische beloften zonder enige realiteitszin.

Toch wordt hij afgerekend alsof hij een magische oplossing achterhoudt. Maar die oplossing bestaat niet.

Geen enkele partij, of het nu de NDP of een andere politieke partij is, kan in één klap Suriname’s problemen oplossen. Wie dat beweert, houdt ons allemaal voor de gek.

Santokhi heeft een plan, en hoewel dat pijnlijk kan zijn, is het wel realistisch. Hij probeert niet alleen de huidige problemen op te lossen, maar ook de fundamenten te leggen voor een duurzame toekomst.

De hoop vestigen op partijen met valse beloften is niet alleen gevaarlijk, maar ook destructief. Santokhi verdient de kans om het karwei af te maken.

Hij heeft als geen ander de kennis, integriteit en toewijding om deze taak tot een goed einde te brengen.

Laten we hem de ruimte geven om te doen wat nodig is, want een terugkeer naar populisme betekent een terugkeer naar chaos.

S. Tewari

ShareTweetSendSend

Meer berichten

overstroming
Opinie

Suriname verdrinkt niet alleen door regen, maar ook door jarenlang wanbeleid

Operatie artsen
Opinie

Suriname kan zorgproblemen niet alleen oplossen

kantoor werk bedrijf gesprek sollicitatie
Column

De pijnlijke realiteit van discriminatie bij sollicitaties in Suriname

regen wateroverlast overstroming
Opinie

Nederland beheerste het water, Suriname verdronk in politiek wanbeleid

adhin
Opinie

Ashwin Adhin binnen de NDP: Picolet, Twa Twa of Gadotjo?

cocaine drugs narco
Opinie

Suriname moet wakker worden voor nieuwe drugstrends onder jongeren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws