• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Worden bekenden en topcriminelen in Suriname nu ontmaskerd door operatie SKY?

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 maart 2021 06:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:02
in Nieuws
laptop

INGEZONDEN- De politie zegt een goudmijn aan informatie te hebben verzameld over de activiteiten van personen in de onderwereld.

Vooral in het harddrugscircuit waar er vele miljoenen worden verdiend zijn er de afgelopen dagen een aantal miljonairs achter de tralies gezet.

Door slim werk van de Nederlandse politie in samenwerking met IT- specialisten is het mogelijk geweest om communicatie tussen criminelen en hun organisaties nauwlettend te volgen.

De onderwereldfiguren waren in de veronderstelling dat ze ongestoord veilig konden praten en schrijven, wat achteraf dus niet zo blijkt te zijn.

Het is waarschijnlijk dat de tienduizenden geheime berichten en gesprekken die onderschept zijn ook tot arrestaties en arrestatieverzoeken van Surinaamse kopstukken binnen de drugswereld tot gevolg zullen hebben.

De operatie SKY laat wederom zien dat geen enkel gesprek of bericht dat wordt verzonden helemaal veilig is en geheim blijft. Er zijn altijd derden die zullen meekijken.

J. Verploegen

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

Mis dit niet:

Suriname presenteert veiligheidsplan 2026 tot 2031 tegen cybercrime, smokkel en corruptie

Surinaamse AOW’ers blijven met korting zitten terwijl Nederlands kabinet miljardenplan terugdraait

BEKIJK OOK: Militairen inzetten als tuinmannen en wachters belachelijk

 

 

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

President Jennifer Simons ontving tijdens de Nationale Veiligheidsconferentie het Nationaal Strategisch Veiligheidsbeleidsplan 2026 tot 2031. Foto: CDS
Suriname

Suriname presenteert veiligheidsplan 2026 tot 2031 tegen cybercrime, smokkel en corruptie

inflatie geld euro
Lifestyle

Surinaamse AOW’ers blijven met korting zitten terwijl Nederlands kabinet miljardenplan terugdraait

Clean-ups onderdeel van bredere monitoring.
Suriname

Clean-ups in Leonsberg en bij Vreedzaammarkt meten effect van PROMAR-interventies

Het Willebrod Axwijk Sport en Jeugdcentrum wordt schoongemaakt en opgeknapt om de negen sportvelden weer volledig bruikbaar te maken. Foto: CDS
Suriname

Integrale aanpak moet verwaarloosd SOSIS nieuw leven inblazen

Ontmoeting en samenwerking centraal tijdens Saamaka Mbei Mbei Wojo Wojo 2026.
Suriname

VSG wil betrokkenheid binnen Saamaka-gemeenschappen verder versterken

“Dogla” aangehouden na beschuldiging van poging tot verkrachting.
Suriname

Vrouw treft gewapende man naast bed aan in Albina, verdachte aangehouden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws