• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Woede om vader die 9- jarige zoon verbiedt om te huilen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 oktober 2023 21:30 - Geüpdatet op 8 oktober 2023 08:16
in Lifestyle, Nederland, Nieuws, Suriname
huilen ziekenhuis verdriet depressief troost

GFC NIEUWSREDACTIE- Binnen een Surinaams gezin in Amsterdam is er consternatie ontstaan. Een 9-jarige jongen wordt hard aangepakt door zijn vader, wat zowel de eigen familie als de schoonfamilie in ernstige mate stoort.

Wanneer de jongen huilt, beledigt de vader hem en schreeuwt tegen hem. Dit gedrag heeft tot een crisis geleid, waarbij familieleden bezorgd en boos zijn.

De moeder van de jongen is radeloos, wordt aan GFC Nieuws medegedeeld. Ze weet niet wat ze aan moet met de harde aanpak van haar partner.

Ze is, net als de andere familieleden, van mening dat haar zoon het recht heeft om zijn emoties te uiten door te huilen. Voor hen is huilen net zo natuurlijk als lachen en een gezond onderdeel van het leven.

De vader ziet dit echter anders. Hij gelooft dat zijn zoon op een leeftijd is waarop hij zich mannelijker moet gedragen. Volgens hem hoort een jongen van die leeftijd niet te huilen.

Deze botsende overtuigingen hebben geleid tot spanningen binnen de familie, waarbij de emotionele gezondheid en het welzijn van de jongen in het geding zijn.

De familie zoekt naar manieren om met deze gevoelige situatie om te gaan en heeft intussen een maatschappelijk werkster van het KIVC ingeschakeld.

Foto ter illustratie.

Bekijk ook:

Directie NIS neemt extra veiligheidsmaatregelen na nachtelijke inbraak

Bezoek Wenzhou versterkt culturele brug tussen Suriname en China

ShareTweetSendSend

Meer berichten

NIS pleit voor permanente beveiliging na inbraak en vernielingen
Suriname

Directie NIS neemt extra veiligheidsmaatregelen na nachtelijke inbraak

Chinese delegatie benadrukt belang van kwaliteit en duurzaamheid bij verdere ontwikkeling CI AdeKUS.
Suriname

Bezoek Wenzhou versterkt culturele brug tussen Suriname en China

Samenwerking tussen CBvS en banken essentieel voor integere financiële sector.
Suriname

CBvS bespreekt financiële integriteit en bankresolutie met Surinaamse bankensector

Surinamers met een Nederlandse bijstandsuitkering mogen geld naar het buitenland sturen, maar gemeenten kunnen bij opvallende geldstromen de financiële situatie controleren.
Lifestyle

Surinamers met Nederlandse bijstand kunnen controle krijgen op bankafschriften bij geldzendingen

Nieuwe grondeigenaren in Coronie opgeroepen te investeren in ontwikkeling district.
Suriname

President Simons: gebruik de grond waarvoor die is uitgegeven en bouw aan de toekomst

Zonder goede voorbereiding profiteert Suriname niet optimaal van olie- en gasopbrengsten.
Suriname

Stichting Passie voor Suriname pleit voor langetermijnvisie op local content

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws