• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Werknemer autoverhuurbedrijf en huurder aangehouden voor verduistering

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 maart 2021 15:14
in Nieuws
handboeien1

GFC NIEUWSREDACTIE- De verdachten C.V. meer bekend als Tino (23) en G. P. “Ganga” (27) zijn op 8 maart door de Recherche van Regio Oost voor verduistering aangehouden.

De twee verdachten hebben in de eerste week van de maand maart een voertuig van een autoverhuurbedrijf te Commewijne verduisterd.

Tijdens controlewerkzaamheden werd er door de leiding van het bedrijf geconstateerd dat dit voertuig niet in het bestand voorkwam en ook niet op de parkeerplaats was. Na camerabeelden te hebben bekeken, kwam de werknemer C.V. in beeld, waarna er op 8 maart aangifte tegen hem is gedaan bij de recherche van regio Oost.

Tijdens het politioneel onderzoek kwam naar voren dat de werknemer C.V. onopgemerkt de auto zou hebben verhuurd aan G.P. Deze verdachte werd na de aangifte op de werklocatie aangehouden en op zijn aanwijzing werd het voertuig zonder kentekenplaten op het woonadres van G.P. te Helena Christina aangetroffen en in beslag genomen.

Beide verdachten werden ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau en hebben toegegeven het strafbaar feit te hebben gepleegd. Verder verklaarden zij aan de politie het voertuig uit de garage te hebben gehaald om buiten het bedrijf om geld daarmee te verdienen. Het lag in de bedoeling de auto geruisloos weer in de garage te plaatsen, wanneer ze daarmee klaar waren.

Bekijk ook:

Tsang: weg nu vrij voor voortzetting infrastructuurproject Van ’t Hogerhuysstraat na uitspraak rechter

Nieuwe boringen gepland in Surinaamse offshore door TotalEnergies

Het tweetal is in verzekering gesteld.

BEKIJK OOK: Crimineel huurt auto voor bankoverval en probeert met gestolen geld BMW te kopen bij dezelfde autodealer

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Contract met Kuldipsingh moet deze week worden getekend.
Suriname

Tsang: weg nu vrij voor voortzetting infrastructuurproject Van ’t Hogerhuysstraat na uitspraak rechter

Nieuwe fase van offshore exploratie in aantocht.
Suriname

Nieuwe boringen gepland in Surinaamse offshore door TotalEnergies

OGS verwijdert illegale goudmijnbouwkampen in Brokopondo nabij schoolgebieden om milieu en veiligheid te beschermen. Foto: GOV.sr
Suriname

OGS treedt op tegen illegale goudwinning nabij scholen in Brokopondo

suriname en venezuela
Suriname

‘Venezolanen in Suriname kunnen sinds gisteravond moeilijk contact krijgen met familie in rampgebied’

Saipem begint aanleg onderzeese infrastructuur voor eerste offshore olieproject
Suriname

Eerste grote bouwfase van Surinames offshore-olieproject begonnen

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws