• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Wederzijdse mishandeling na ruzie onder collega’s

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 januari 2021 02:00
in Nieuws
politie kps 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De 47-jarige M.C. en C.J. (31) zijn op 22 januari door de politie van Richelieu en de Recherche van Regio Oost voor wederzijdse mishandeling aangehouden.

Uit het onderzoek is naar voren gekomen dat beide heren voor een onderneming op het Richelieu-project werken. M.C. als veiligheidsman en C.J. als arbeider.

De twee mannen kregen op die bewuste dag op hun werkplek ruzie, die uitmondde in een handgemeen. C.J. trok zich op een bepaald moment terug, maar kwam gewapend met een scherp voorwerp terug, waarmee hij de veiligheidsman aanviel.

M.C. die op dat moment een vuurwapen bij zich had, loste enkele schoten, maar C.J. gaf geen gehoor hieraan. Hij bleef de veiligheidsman aanvallen.

Medearbeiders konden erger voorkomen door de twee vechtersbazen uit elkaar te halen. C.J. liep een snijwond op aan zijn hals en werd voor medische behandeling verwezen naar de huisarts.

M.C. werd ter zake illegaal vuurwapenbezit aangehouden, terwijl C.J. voor mishandeling en bedreiging in de kraag werd gevat.

Beiden zijn in verzekering gesteld. Het wapen en het scherp voorwerp zijn in het belang van het verder onderzoek in beslag genomen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Zwaailichten politie
Suriname

Dodelijke aanrijding leidt tot scherpe oproep politie aan verantwoordelijke bestuurder

waldo bushalte paramaribo suriname
Lifestyle

ABI-Voorzitter George Lazo: “Suriname moet toerisme industrialiseren; stop met de kleinschalige mindset”

Kasantirto Ridgeley nieuwe directeur Wegenautoriteit
Suriname

Wegenautoriteit krijgt nieuwe directeur met sterke technische achtergrond

Kaarsen
Suriname

Familie en vrienden ontroostbaar na overlijden 53-jarige vrouw betrokken bij aanrijding Mungrastraat

spiritueel geest slavernij contractarbeid
Suriname

Nanhkoesingh (Wi Sranan) waarschuwt: 2026 is een kruispuntjaar voor Suriname

wegverzakking Para
Suriname

Verzakking bij kilometer 33 vormt risico voor verkeer richting Zanderij

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws