• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Waarnemend SLM-directeur: Ik bekleed geen vier functies

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 augustus 2025 14:59
in Suriname
SLM DIRECTEUR STEVEN GONESH

Twee topmanagers per direct ontslagen bij SLM.

Waarnemend directeur van de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM), Steven Gonesh, heeft in een gesprek met ABC Actueel fel gereageerd op de uitspraken en handelingen van de Raad van Commissarissen (RVC).

Volgens Gonesh worden er onjuiste verhalen verspreid over zijn functioneren. Hij zegt dat een lid van de RVC in de media heeft beweerd dat hij vier functies zou bekleden binnen het bedrijf.

“Dat is onwaar en laat zien hoeveel onkunde er binnen de raad aanwezig is. Ik doe mijn werk volgens de statuten en heb recht op de toelages die daarbij horen,” aldus Gonesh.

De waarnemend directeur, die al ruim 33 jaar bij de SLM werkt en begon als piloot, vindt het bijzonder jammer dat er op deze manier met hem wordt omgegaan.

“Ik heb de laatste drie jaar dag en nacht gewerkt aan het voortbestaan van dit bedrijf, en nu word ik zo behandeld. Dat doet pijn.”

Hij benadrukt dat de situatie anders aangepakt had moeten worden. “Als er een onderzoek nodig was, had ik met verlof gestuurd moeten worden. Maar nu ben ik geschorst en dat is feitelijk een strafmaatregel. Dat is niet correct.”

Volgens Gonesh proberen sommige leden van de RVC de statuten te negeren en regels te omzeilen. “De hele wereld heeft kunnen zien welke nonsens er dinsdag is uitgehaald. Dit zorgt alleen maar voor meer problemen binnen het bedrijf.”

De directeur maakt duidelijk dat dit nog niet het einde van de zaak is.

Mis dit niet:

Oud-militair Surinaams Nationaal Leger voor rechter in Den Haag wegens vermeende oorlogsmisdrijven

VSB eist dringend duidelijkheid over gewijzigde Negatieve Lijst: ondernemers vrezen extra kosten en vertragingen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Verdachte moet zich verantwoorden voor dodelijke acties tijdens Binnenlandse Oorlog in Suriname.
Suriname

Oud-militair Surinaams Nationaal Leger voor rechter in Den Haag wegens vermeende oorlogsmisdrijven

NV havenbeheer
Suriname

VSB eist dringend duidelijkheid over gewijzigde Negatieve Lijst: ondernemers vrezen extra kosten en vertragingen

Simons en directeur Clifton Lienga van de SWM hebben het drinkwatersysteem in Sunny Point officieel in gebruik genomen.
Suriname

Drinkwater stroomt weer in Sunny Point na jarenlange problemen met watervoorziening

President Jennifer Simons en de Vietnamese ambassadeur Bùi Văn Nghị bespraken tijdens zijn afscheidsbezoek nieuwe mogelijkheden voor samenwerking op het gebied van landbouw, energie en klimaat. Foto: CDS
Suriname

Vietnam wil Suriname helpen met rijstexport en samenwerking in olie- en gassector

Een gedeelte van de Slangenhoutstraat wordt tijdelijk afgesloten vanwege ontwateringswerkzaamheden.
Suriname

Slangenhoutstraat tot 22 oktober deels afgesloten: politie waarschuwt voor verkeersdrukte

korpschef pinas
Suriname

Korpschef Pinas merkt angst bij Surinamers om criminaliteit te melden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws