• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouwenorganisaties Kampong Baroe en Omgeving doneren rolstoelen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 december 2021 03:00
in Nieuws
donatie

GFC NIEUWSREDACTIE- De vrouwenorganisaties van Kampong Baroe en Jarikaba en omgeving in het district Saramacca (Suriname) hebben in een gezamenlijke kerstactie twee rolstoelen gedoneerd aan twee zeer behoeftige senioren burgers.

Bij deze plechtigheid was ook de districtscommissaris van Saramacca, Sherin Bansi-Durga, aanwezig die aangaf dat de vrouwen organisaties de kerstwensen die wij gewoonlijk in woorden uitspreken in daden hebben omgezet.

Deze twee senioren burgers van het district zullen met de rolstoelen een zekere mate van verlichting voelen met kerst en minder afhankelijk zijn van anderen.

De twee bedlegerige senioren burgers welke in aanmerking zijn gekomen van rolstoelen zijn: Edmund Biswane en Ramsewak Chitan.

Deze seniorenburgers en familie hebben hun bijzondere dank uitgebracht aan de vrouwenorganisaties en de Districtscommissaris. Voorts hebben zij ook aangegeven behoeftig te zijn aan incontinentiemateriaal en medicamenten.

Bekijk ook:

Negentien zware pompen nog niet direct inzetbaar, OW werkt aan structurele oplossing waterbeheer

Minister Landveld: GPS wordt verplicht in openbaar transport

De vertegenwoordigers van de vrouwenorganisaties gaven op hun beurt aan om opzoek te gaan naar donatie van de aangehaalde behoeftes.

De vrouwenorganisaties danken hierbij de Stichting Charisma Suriname die dit mogelijk heeft gemaakt van harte.
Behoeftigen in andere ressorten zullen spoedig worden aangedaan.

Tenslotte wensen de vrouwenorganisaties de totale samenleving gezegende kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar toe.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

3 miljoen USD nodig voor bouw gemaal rond bestaande pompen.
Suriname

Negentien zware pompen nog niet direct inzetbaar, OW werkt aan structurele oplossing waterbeheer

GPS wordt verplicht in openbaar transport
Suriname

Minister Landveld: GPS wordt verplicht in openbaar transport

Albert Ramdin.
Suriname

Marcel Oostburg plaatst kanttekeningen bij berichtgeving over OAS-verklaring rond secretaris-generaal Albert Ramdin

20-jarig Suriname Business Forum viert mijlpaal tijdens SEOGS.
Suriname

SBF-voorzitter Debipersad levert bijdrage aan internationale energieconferentie

Regering in overleg over risico’s van ‘Super El Niño’.
Suriname

Suriname treft maatregelen voor mogelijke klimaatcrisis door El Niño

MTN start nieuwe fase met focus op cultuur, natuur en gemeenschapsontwikkeling
Suriname

Mayedu Tourism Network bekrachtigt bestuursstructuur en zet koers naar duurzame toeristische ontwikkeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws