• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouw uit Paramaribo leent €600 om verjaardagsfeest voor dochter te organiseren

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 februari 2025 16:00
in Lifestyle
euro

Een alleenstaande moeder uit Paramaribo krijgt felle kritiek van haar familie nadat bleek dat ze een lening van 600 euro, verkregen onder valse voorwendselen, niet gebruikte om haar schulden af te lossen, maar om een groot verjaardagsfeest voor haar dochter te organiseren.

De vrouw had haar zussen en andere familieleden verteld dat zij dringend financiële hulp nodig had om haar oplopende schulden te betalen.

Ze zou onder andere achterstanden hebben op betalingen voor haar auto die volgens haar op het punt stond in beslag te worden genomen.

Uit medelijden besloten haar familieleden haar te helpen en gezamenlijk het bedrag bij elkaar te leggen.

Tot hun verbijstering ontdekten de zussen echter dat het geld niet naar schuldeisers is gegaan, maar dat de moeder al een boeking had gemaakt bij een luxe resort buiten de stad waar een groot feest zal worden gehouden voor haar dochter die in maart 20 jaar wordt.

Binnen de familie is er nu flinke kritiek op haar keuze, verneemt GFC Nieuws Lifestyle.

Volgens haar zussen is het onverantwoord om met zoveel openstaande schulden een duur feest te organiseren, terwijl een bescheiden viering thuis met een kleine groep vrienden en familie een veel logischer optie zou zijn geweest.

Zij voelen zich misleid en zijn boos dat hun financiële hulp op deze manier is misbruikt.

Mis dit niet:

Vliegbelasting 2027 raakt Surinamevluchten extra hard

‘Vlucht van Europa naar Suriname kan weleens maar 5 uur duren’

Hoewel iedereen een bijzondere gelegenheid wil vieren, geven haar familieleden aan dat schulden moeten worden afbetaald en financiële verplichtingen niet genegeerd mogen worden.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Een reis naar Suriname wordt vanaf 1 januari 2027 duurder door de nieuwe Nederlandse vliegbelasting. Foto: KLM Boeing op Schiphol Airport
Lifestyle

Vliegbelasting 2027 raakt Surinamevluchten extra hard

klm boeing vliegtuig 777
Lifestyle

‘Vlucht van Europa naar Suriname kan weleens maar 5 uur duren’

De nieuwste technologische ontwikkelingen laten zien dat de financiële afstand tussen Suriname en Nederland steeds kleiner wordt.
Lifestyle

Geld uit Nederland naar Suriname sturen wordt steeds eenvoudiger

suriname zanderij paramaribo JAP airport luchthaven
Lifestyle

‘Nederlandse zorgverzekering vervalt in Suriname na langdurig verblijf’

Een langer verblijf in Suriname kan gevolgen hebben voor een Nederlandse WW-uitkering. Foto: Schiphol, KLM-kist.
Lifestyle

Met WW-uitkering naar Suriname reizen kan financiële gevolgen hebben

Tijdelijke reis naar Suriname betekent niet automatisch einde van de Ziektewetuitkering.
Lifestyle

Nederlandse ziektewetuitkering meenemen naar Suriname alsnog niet verboden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws