• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Voorheen ‘luie’ Surinaamse dame draait nu bijna dagelijks shifts tot 23.00 uur

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 maart 2025 20:00
in Lifestyle
vrouw werken computer laptop nagels

Een jonge vrouw uit Rotterdam heeft zichzelf compleet heruitgevonden na een lange periode van inactiviteit.

Meer dan anderhalf jaar lang werkte of studeerde ze niet. Haar dagen begonnen laat, vaak pas in de middag, en familieleden hadden daar hun oordeel over.

Ze werd gezien als iemand zonder ambitie, iemand die haar tijd verspilde. Dat raakte haar dieper dan ze had verwacht.

Op een dag besloot de Surinaamse Rotterdamse dat het genoeg was. De kritiek wakkerde iets in haar aan. Nu, maanden later, is haar leven compleet veranderd.

Ze werkt op drie verschillende plekken, soms zeven dagen per week, en haar werkdagen duren tot diep in de avond.

Pas na 23:00 uur keert ze terug naar huis, vaak uitgeput, maar met een gevoel van voldoening.

Haar moeder vertelt aan GFC Nieuws Lifestyle dat haar dochter zich enorm geraakt voelde door het stempel ‘lui’.

“Ze wilde bewijzen dat ze wél hard kan werken, en dat doet ze nu elke dag,” zegt ze trots. De identiteit van haar ma is bij ons bekend, maar ze wil niet met haar naam in het nieuws.

Een manager van het Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) ziet in haar verhaal een herkenbaar patroon.

“Mensen onderschatten hoe krachtig negatieve feedback kan zijn. Soms is het juist de katalysator die nodig is om verandering in gang te zetten,” legt ze uit.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Van 15 euro naar Londen tot honderden euro’s binnen de regio: waarom goedkoop vliegen voor veel Surinamers nog altijd buiten bereik blijft. Foto: TUI op Curaçao
Lifestyle

Goedkope vliegreizen in Zuid Amerika en de Cariben blijven buiten bereik voor Surinamers

"Ik woon in Nederland, niet in Zuid-Amerika, dus ik ga voor Nederland", zegt Orlando Waterval
Lifestyle

WK 2026: In Nederland juichen Surinamers voor Oranje, thuis gaat het hart naar Brazilië

Suriname moet leren van internationale trend onder jongeren
Lifestyle

Geor Hering hoopt dat Suriname trend van minder alcoholgebruik overneemt

Het kanaal gaat komende donderdag van start
Lifestyle

China Horizon TV Station lanceert eerste 24/7 internationale HD-zender in Suriname

Veel Surinamers verkijken zich op de kosten van wonen in Nederland
Lifestyle

‘Emigratie naar Nederland leidt voor Surinaamse middenklasse vaak tot lagere levenskwaliteit’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws