• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vermoedelijk geen rookmelders in afgebrand pand Parijsstraat waar dode is gevallen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 november 2023 09:46
in Suriname
Rookmelder

Tijdens een hevige brand afgelopen nacht aan de Parijsstraat in Paramaribo, Suriname, waarbij de brandweer druk bezig was met blussen, is er een verkoold lichaam aangetroffen.

De overledene wordt geïdentificeerd een 73-jarige man die vermoedelijk alleen in het hoogbouwpand met vier appartementen verbleef op het moment van de brand.

Een punt van zorg dat naar voren komt volgens een buurtbewoner in gesprek met GFC Nieuws is de mogelijke afwezigheid van rookmelders in het pand.

Hoewel nog niet definitief vastgesteld, wordt dat gesuggereerd . Dit brengt de vraag naar voren of het ontbreken van deze noodzakelijke veiligheidsvoorziening een rol heeft gespeeld bij het tragische incident.

Rookmelders zijn van vitaal belang om bewoners tijdig te waarschuwen bij brand, waardoor kostbare seconden worden gewonnen om te ontsnappen.

Het ontbreken ervan kan de kans op een succesvolle evacuatie drastisch verminderen en de risico’s voor bewoners vergroten in geval van brand.

De autoriteiten zijn momenteel bezig met een onderzoek om de exacte oorzaak van de brand te achterhalen en om te bevestigen of het pand inderdaad niet was uitgerust met rookmelders.

Dit incident benadrukt de belangrijke rol van brandveiligheidsmaatregelen en roept op tot meer bewustwording omtrent de installatie van deze apparaten om levens te redden in noodsituaties.

Mis dit niet:

Toename passagiersverkeer via alternatieve bootroute tussen Guyana en Suriname

SLM-passagiers zoeken massaal naar duidelijkheid over hun rechten

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Bijna 200 passagiers per dag via alternatieve bootroute na uitval Canawaima.
Suriname

Toename passagiersverkeer via alternatieve bootroute tussen Guyana en Suriname

Toename vragen van SLM-passagiers over technische problemen en hun rechten.
Suriname

SLM-passagiers zoeken massaal naar duidelijkheid over hun rechten

Korpschef Pinas en Politiebond voeren constructief overleg
Suriname

Korpschef Pinas en Surinaamse Politiebond bespreken belangen politiemedewerkers

Erfenissen van oudere Surinaamse Nederlanders kunnen grote bedragen naar familie in Suriname brengen.
Lifestyle

‘Erfenisgolf uit Nederland kan miljoenen euro’s naar Suriname brengen’

Aangepaste immigratieregeling van kracht.
Suriname

Tijdelijke regeling voor reizigers tussen Suriname en Guyana na uitvallen Canawaima

EBS kan vooraf niet aangeven welke wijken worden uitgeschakeld.
Suriname

EBS kondigt minimaal drie uur loadshedding aan door sterk stijgend energieverbruik

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws