• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verkiezingsdag van start: Stembureaumateriaal onderweg naar stemlocaties

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 mei 2025 04:30
in Suriname
nis verkiezingen stemmen

Het is verkiezingsdag. In alle districten heerst er een georganiseerde drukte terwijl Suriname zich opmaakt voor een belangrijk democratisch moment.

Het inladen van het stembureaumateriaal richting de stemlocaties is reeds van start gegaan vanuit het districtscommissariaat Paramaribo Zuid-West, dat tijdelijk is gevestigd in het NIS.

Vanaf 7.00 uur ’s morgens zijn de stembureaus open, en kiesgerechtigden hebben tot 19.00 uur de tijd om hun stem uit te brengen. Er wordt opgeroepen tot een vreedzame en massale opkomst.

De autoriteiten geven aan dat alles in goede banen wordt geleid en dat er nauw wordt samengewerkt met de politie, het Nationaal Leger en andere instanties om de veiligheid te waarborgen.

De stembureaus zijn uitgerust met de nodige voorzieningen en medewerkers zijn getraind om het stemproces soepel te laten verlopen.

Bekijk ook:

CBvS bespreekt financiële integriteit en bankresolutie met Surinaamse bankensector

Surinamers met Nederlandse bijstand kunnen controle krijgen op bankafschriften bij geldzendingen

Een lid van het hoofdstembureau verklaarde vanochtend: “De logistiek is op tijd opgestart, de materialen zijn veilig vervoerd en onze mensen zijn paraat. Wij roepen de bevolking op om gebruik te maken van hun stemrecht. Elke stem telt.”

De verkiezingen van vandaag staan in het teken van vooruitgang, stabiliteit en burgerparticipatie. Er is ook speciale aandacht voor ouderen, mensen met een beperking en jongeren die voor het eerst hun stem mogen uitbrengen.

De voorlopige uitslagen worden in de loop van de avond of nacht verwacht, afhankelijk van de snelheid van de telling per district.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Samenwerking tussen CBvS en banken essentieel voor integere financiële sector.
Suriname

CBvS bespreekt financiële integriteit en bankresolutie met Surinaamse bankensector

Surinamers met een Nederlandse bijstandsuitkering mogen geld naar het buitenland sturen, maar gemeenten kunnen bij opvallende geldstromen de financiële situatie controleren.
Lifestyle

Surinamers met Nederlandse bijstand kunnen controle krijgen op bankafschriften bij geldzendingen

Nieuwe grondeigenaren in Coronie opgeroepen te investeren in ontwikkeling district.
Suriname

President Simons: gebruik de grond waarvoor die is uitgegeven en bouw aan de toekomst

Zonder goede voorbereiding profiteert Suriname niet optimaal van olie- en gasopbrengsten.
Suriname

Stichting Passie voor Suriname pleit voor langetermijnvisie op local content

Illegale mijnbouwactiviteiten opnieuw vastgesteld na eerdere ontruiming.
Suriname

OGS grijpt opnieuw in tegen illegale goudwinning nabij scholen in Brokopondo Centrum

Onderhoudswerkzaamheden Kennedyweg van start op 13 juli. Foto: illustratief.
Suriname

Wegautoriteit start rehabilitatie Kennedyweg tussen Onverwacht en EBS-mast MZ42

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws