• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verdere stijging wisselkoers US$ zal leiden tot escalerende protestmanifestaties

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 april 2023 07:38 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:34
in Opinie
protest dna actie

INGEZONDEN- Een verdere val van de Surinaamse dollar zal ongetwijfeld leiden tot felle protestmanifestaties die mogelijk zullen escaleren.

Je kunt er haast de klok op gelijk zetten.

Het is mede gelet op het recente verleden onbegrijpelijk dat de regering onder leiding van president Santokhi  weigert de juiste maatregelen te treffen om de stijging van de wisselkoersen tegen te gaan.

Er komt steeds meer bevestiging dat er bij de beleidsmakers geen sprake is van onwil, maar onmacht.

Het ontbreekt hen aan de juiste knowhow om orde op zaken te stellen met als gevolg het voortschrijden van de armoede in Suriname.

De vraag is hoe lang nog geaccepteerd kan worden dat een groepje onbekwame politici ons land verder de afgrond instort.

De specifieke kenmerken van veel incompetent personen binnen de regering Santokhi springen steeds weer in het oog.

Zij hebben dikwijls de neiging hun vaardigheidsniveau te overschatten en de echte vaardigheid en expertise van deskundigen niet te herkennen. Ze weigeren hun eigen fouten en gebrek aan vaardigheid te erkennen.

Mis dit niet:

Veiligheid is geen Excel-sheet: president Simons, grijp in!

Het Surinaamse zorginfarct: als blik belangrijker wordt dan mensenlevens

Het is de hoop dat de president als de bliksem zo snel het roer volledig omgooit en gaat luisteren naar degenen die het echt beter weten.

S. Cruden

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de GFC Nieuwsredactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

President Jennifer Simons ontving tijdens de Nationale Veiligheidsconferentie het Nationaal Strategisch Veiligheidsbeleidsplan 2026 tot 2031. Foto: CDS
Opinie

Veiligheid is geen Excel-sheet: president Simons, grijp in!

Surinaamse gezondheidszorg bevindt zich al jaren in de intensive care
Opinie

Het Surinaamse zorginfarct: als blik belangrijker wordt dan mensenlevens

2 crime misdaad politie plaats delict moord
Opinie

Na weer een dodelijke beroving: waar blijft het concrete veiligheidsplan?

KLM Boeing 777 vanaf de A4
Column

Hoeveel van onze Surinaamse authenticiteit raken we kwijt in het buitenland?

President Jennifer Simons
Opinie

President Simons, ik houd u verantwoordelijk als ik ziek word door giftige rook

Binnenstad Suriname.
Column

‘Surinamers willen een moderner land, maar verzetten zich tegen eenvoudige veranderingen’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws