• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verdere stijging wisselkoers US$ zal leiden tot escalerende protestmanifestaties

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 april 2023 07:38 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:34
in Opinie
protest dna actie

INGEZONDEN- Een verdere val van de Surinaamse dollar zal ongetwijfeld leiden tot felle protestmanifestaties die mogelijk zullen escaleren.

Je kunt er haast de klok op gelijk zetten.

Het is mede gelet op het recente verleden onbegrijpelijk dat de regering onder leiding van president Santokhi  weigert de juiste maatregelen te treffen om de stijging van de wisselkoersen tegen te gaan.

Er komt steeds meer bevestiging dat er bij de beleidsmakers geen sprake is van onwil, maar onmacht.

Het ontbreekt hen aan de juiste knowhow om orde op zaken te stellen met als gevolg het voortschrijden van de armoede in Suriname.

De vraag is hoe lang nog geaccepteerd kan worden dat een groepje onbekwame politici ons land verder de afgrond instort.

De specifieke kenmerken van veel incompetent personen binnen de regering Santokhi springen steeds weer in het oog.

Zij hebben dikwijls de neiging hun vaardigheidsniveau te overschatten en de echte vaardigheid en expertise van deskundigen niet te herkennen. Ze weigeren hun eigen fouten en gebrek aan vaardigheid te erkennen.

Het is de hoop dat de president als de bliksem zo snel het roer volledig omgooit en gaat luisteren naar degenen die het echt beter weten.

S. Cruden

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de GFC Nieuwsredactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

berm put afvoer
Column

Surinaamse slag zichtbaar in bijna elke berm en straatput

rusland
Opinie

De schaamteloosheid van de NPS, vicepresident Rusland die opschept over zijn rijkdom

koken kok eten restaurant buffet
Column

Het geheim van de grote pot: Wat de gast in een Surinaams restaurant niet ziet

Rechtszaak rechter
Opinie

Masterclass rechtsgeschiedenis voor NDP’ers: blijf uit het strafproces

President Desi Bouterse-minister Gillmore Hoefdraad
Opinie

NDP’ers, Bouterse en Hoefdraad: een plotselinge ‘ontdekking’ van rechterlijke onafhankelijkheid

nola hatterman art academy kunst
Column

Creatieve sector Suriname kan groeien als middelen toegankelijker worden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws