• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verdachte kreeg SRD 1.000 voorschot om woning in Paramaribo-Noord in brand te steken

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 juli 2022 07:09
in Nieuws
vuur vlam aansteker brand

Illustratiefoto

GFC NIEUWSREDACTIE- De verdachte Ruben K. die ervan verdacht wordt zich schuldig te hebben gemaakt aan brandstichting is op zaterdag 2 juli door de politie van Recherche Paramaribo opgespoord en aangehouden.

Een benadeelde deed op zondag 19 juni aangifte op een politiebureau te Paramaribo ter zake brandstichting op zijn woonadres te Paramaribo Noord.

Daarbij heeft de verdachte middels gasoline brand gesticht in de garage van de woning. Oplettende buren die het vuur zagen, kwamen gelijk in actie en konden erger voorkomen.

Bij het zien van de buren maakte de verdachte zich uit de voeten. Na uitgewerkte informatie werd Ruben K. in beeld gebracht. Hij werd door de rechercheurs op 2 juli te Paramaribo aangehouden.

Bij de voorgeleiding heeft deze verdachte een volmondige bekentenis afgelegd, waaruit bleek dat hij door een onbekende man is benaderd voor het plegen van het strafbaar feit.

Hiervoor zou hij als vergoeding een groot geldbedrag in SRD ontvangen. Als voorschot kreeg hij een bedrag van SRD 1000 en zou het resterend deel na voltooing van de strafbare handeling krijgen.

Een tweede verdachte, Hendrik T. die ook was aangehouden, is na te zijn voorgeleid en verhoord heengezonden, aangezien zijn aandeel in deze niet kon worden bewezen.

Ruben is hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

Mis dit niet:

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Lions Club zet zich opnieuw in voor schoolgaande kinderen in Wanica en Saramacca
Suriname

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Pot met rijst op gasfornuis achtergelaten
Suriname

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

President Jennifer Simons overhandigt in Nieuw Nickerie een schoolpakket aan een van de kinderen die voor het initiatief in aanmerking kwamen. Foto: CDS
Suriname

Kritiek op Simons om schoolpakketten houdt geen stand: wereldleiders doen hetzelfde

groenten fruit
Gezondheid

Surinamers betalen fors voor verse Nederlandse groente, maar ‘uit Nederland’ betekent niet pesticidevrij

Suriname trots op Chayenn Thakoer na internationaal avontuur
Entertainment

Chayenn Thakoer schrijft geschiedenis met eerste Surinaamse deelname aan Miss Teen International

school kinderen klas lokaal scholieren student
Suriname

Pinas snoeihard: “Leerkrachten voelen zich aangevallen zodra ik de waarheid zeg”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws